Як знайти популярні групи у facebook де найбільше учасників?

527
facebook

Існує кілька способів знайти популярні групи у Facebook з великою кількістю учасників:

  1. Пошук за ключовими словами: Введіть у рядок пошуку на Facebook ключові слова, пов’язані з тематикою, яка вам цікава. Після цього перейдіть на вкладку “групи”, і Facebook видасть список усіх груп, пов’язаних із вашими ключовими словами. Відсортуйте групи за кількістю учасників, щоб знайти найбільш популярні групи.
  2. Рекомендації Facebook: Facebook пропонує рекомендації груп на основі ваших інтересів та участі в інших групах. Щоб знайти рекомендації груп, перейдіть на свою сторінку у Facebook і клацніть на розділ “групи” в лівій частині екрана. Тут ви можете побачити рекомендовані групи, які можуть вам сподобатися.
  3. Використання сторонніх сервісів: Існують сторонні сервіси, такі як Socialbakers або Social Explorer, які допомагають знайти популярні групи на Facebook. Ці сервіси надають інформацію про кількість учасників, активність і залученість у групи, що допоможе вам вибрати найбільш підходящі групи для вашої цільової аудиторії.
  4. Дивитися на конкурентів: Вивчіть профілі конкурентів у вашій ніші, щоб дізнатися, в яких групах вони беруть участь або які групи вони створили. Це допоможе вам визначити, які групи можуть бути популярними серед вашої цільової аудиторії.

Обравши популярні групи на Facebook, не забувайте звернути увагу на їхню тематику, правила і формат спілкування, щоб переконатися, що вони відповідають вашій ніші та цілям.

Читайте також:  Як краще вивчати англійську мову для дорослих самостійно, у групі, з викладачем?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я