12.3 C
Рівне
Курс від pb.ua:
$ 37.15 / 37.75 | € 39.8 / 40.8

МЕНЮ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

12.3 C
Рівне
Курс від pb.ua:
$ 37.15 / 37.75 | € 39.8 / 40.8
Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Головна Контакти

Контакти

Преса Рівне - це регіональне видання, де ви можете дізнатись актуальну та цікаву інформацію про новини міста Рівне, Рівненської області, України, світу.

Хто ми?

У команді Преса Рівне працюють троє журналістів на чолі з редактором. Кожен з них відповідає за напрямки і теми, які регулярно висвітлюються на сайті та у соціальних мережах.

Наші стандарти

Команда професійних журналістів працює, щоб наші читачі отримували якісну інформацію з перевірених джерел. Ми дотримуємось головних стандартів журналістики:

Баланс думок - висвітлення усіх точок зору ситуації теми, яка розглядається в матеріалі. Можливість висловлення усіх учасників статті.

Достовірність - до читачів Преса Рівне надходить лише перевірена інформація з офіційних або власних джерел, яка підтверджена низкою фактів.

Оперативність - донесення актуальних новин для читачів, але не шкодячи інших стандартам.

Суспільна важливість - кожна тема, ситуація варта того, аби бути почутою та розкритою. Громадяни міста Рівне та області стикаються із несправедливістю, завдання журналістів - викрити її та донести відповідним органам для швидкого реагування.

Як з нами зв’язатись

Читати новини Рівного ви можете у зручному для вас форматі - як у соціальних мережах підписавшись на сторінки Facebook та Instagram, так і онлайн на сайті.

РЕДАКЦІЯ

Телефон: 095 357 5219

Email: rivne.pressa@gmail.com

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ

Телефон: 095 357 5219

Email: rivne.pressa@gmail.com

НАПИШІТЬ НАМ

    ОСТАННІ НОВИНИ