5 простих кроків, щоб залишатися продуктивним

12

Взимку наша продуктивність найчастіше знижується: нам важко прокидатися та збиратися з думками. А ще дуже нелегко залишатися позитивними та мотивованими. Як підсумок може пропасти бажання працювати. Щоб залишатися продуктивним, потрібно, як зараз кажуть, бути у ресурсі. Даємо кілька лайфхаків.

1. Розподільте навантаження. Візьміть собі це правило замість того, щоб думскролить, збирати пазли і вирішувати судоку. Це два універсальні мозкові тренажери, які активізують роботу і лівої, і правої півкуль і посилюють когнітивні здібності.

2. Давайте своєму мозку правильне харчування та багато води. При зневодненні знижуються когнітивні здібності, тому важливо випивати від 1 до 2 літрів чистої води щодня, щоб залишатися ефективним. Найкраща дієта для мозку – середземноморська, багата рибою, овочами, зеленню, горіхами та оліями. Поліфеноли та правильні жири – ключові фактори, які позитивно впливають на здоров’я нашого мозку, гарний настрій та когнітивні здібності.

3. Більше рухайтеся. Займаючись спортом регулярно, ви не лише покращуєте своє тіло, а й підтримуєте здоров’я. Регулярний спорт сприяє підвищенню витривалості, здатності до навчання, а також виробленню серотоніну та дофаміну. Займайтеся щонайменше три рази на тиждень від 30 хвилин на день.

4. Влаштовуйте собі вихідні та добре висипайтеся. Нові нейронні зв’язки стабілізуються та зміцнюються лише під час відпочинку та сну. Щоб залишатися ефективним, мозку потрібно давати відпочивати. Намагайтеся влаштовувати свої вихідні таким чином, щоб ви могли займатися приємними заняттями, що розслабляють: прогулянка на природі, перегляд кіно, зустріч з друзями, готування, читання книг, прослуховування приємної музики або улюблене хобі.

5. Відмовтеся від переглядів серіалів, соціальних мереж або фільмів на щоденній основі перед сном. Це перевантажує вашу лімбічну систему, і через це знижується якість відновлення під час сну. Натомість використовуйте розслаблюючу ванну з магнієм, звуки природи, щоб правильно налаштуватися на відновлення, та відкладіть смартфон подалі, хоча б за півгодини до сну.

Читайте також:  Як швидко привести себе до ладу перед святами?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я