Муніципальна варта Рівного починає штрафувати водіїв: перелік місць

103

У Рівному із 22 грудня інспектори муніципальної варти почнуть штрафувати порушників правил паркування.

 До цього автомобілістам виписували лише попередження. У Департаменті мунварти Суспільному зазначили, що присутність водія при накладанні штрафу — необов’язкова.

Місто поділили на сектори, де працюватимуть інспектори муніципальної варти, зазначив директор департаменту Андрій Пасічник, пише Суспільне.

“Ми патрулювали, навчалися, останні кілька місяців співпрацювали з компанією “Тумс”. Підготували все для того, аби відділ контролю за паркуванням і його інспектори могли нормально працювати. На жаль, мала кількість штату унеможливлює роботу в масштабі всього міста, тож будемо працювати по секторах”, — додав він.

Інспектори двічі фіксуватимуть порушення на фото: перед складанням протоколу та після того, як минуло п’ять хвилин. Якщо за цей час водій повернеться до авто, то штраф не накладатимуть.

“Інспектор за допомогою світловіддалеміра здійснює замір від бордюру до автомобіля. При створенні повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності інспектор вказує наступні дані: марку авто, частину статті, яку порушив автомобіль, і відповідний пункт ПДР. На підставі цього розмір штрафу коливатиметься від 340 до 680 гривень”, — пояснив начальник відділу контролю за паркуванням Артур Шибрук.

Штрафуватимуть водіїв за допомогою додатку.

“Сплатити штраф можна буде, відсканувавши QR-код у повідомленні. Він перенесе вас у “Play market”. Далі ви вантажите додаток “Рівне Сервіси”, вносите усі необхідні дані та сплачуєте штраф. Так само на сайті міської ради є розділ — “Постанови про притягнення до адмінвідповідальності”. Можна по номеру повідомлення, ввівши марку свого авто, побачити ці всі дані: що порушено, який пункт правил, яка частина КУпАП, а також побачити фото і 

 

Для того, аби накласти штраф за порушення, присутність водія не обов’язкова, додав Артур Шибрук.

Читайте також:  У центрі Рівного зіткнулись два легковики: рух частиною вулиці перекритий

Перелік місць у Рівному, де штрафуватимуть водіїв, затвердили на виконкомі 17 листопада. Визначали їх після моніторингу вулиць на предмет того, де неправильне паркування найбільше загрожує пішоходам, створює затори та ускладнює рух громадського транспорту. Всього цей список налічує сім локацій:

  • вул. Соборна (від перехрестя вулиць Соборна — Міцкевича — Чорновола до мосту по вул. Соборній);
  • вул. 16 Липня;
  • вул. Сагайдачного;
  • вул. Здолбунівська;
  • вул. Симона Петлюри;
  • вул. Гетьмана Мазепи;
  • вул. Набережна.

Наразі на вулицях міста працюватиме три інспектори муніципальної варти, які контролюватимуть правильність паркування.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я