Естетична гінекологія

85
Естетична гінекологія

Одразу виникає асоціація з уже звичними для нас уколами краси, філерами, збільшенням губ, розгладженням зморшок. З’являється внутрішній протест.

Навіщо це? Нав’язані стандарти краси дісталися і статевих органів?

Такі думки – це нормально. Проте естетична гінекологія про дещо інше. Чому? Спробую пояснити.

Цей напрям гінекології покликаний вирішити багато проблем!

  • На першому місці естетичні – недоліки та вади статевих органів внаслідок травм, розривів, якщо вони заважають вам бути впевненою та почуватися здоровою. Адже часто такі зміни супроводжуються дискомфортом під час фізичних навантажень, статевого акту, навіть під час сидіння.
  • Важливе і задоволення статевим життям – адже іноді це суттєво впливає саме на якість життя жінки. Ні для кого не секрет, що проблеми починаються із сухості піхви чи слабкості м’язів тазового дна. Саме естетична гінекологія допомагає це виправити.
  • Є багато медичних проблем, які можна вирішити з допомогою естетичної гінекології. Це і нетримання сечі, і посткоїтальний цистит, і опущення стінок піхви, і варикоз в інтимній зоні, і диспареунія та багато інших.

Але краса, естетика – це не лише про зовнішній вигляд. Це про внутрішній стан, про здоров’я. Якщо вам щось заважає почуватися відмінно, викликає дискомфорт, хворобливість, змушує сумніватися в собі – то чому б це не виправити? Тим паче, що є така можливість.

Чи застосовувати методи естетичної гінекології? Рішення приймаєте лише ви.

Але пам’ятайте – перш за все проконсультуйтесь з фахівцем у цьому напрямку і лише тоді переходьте до дій.

Бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  Анна Козакова - лікар гінеколог-хірург

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я