Конгресмен США Сантос звинувачується у шахрайстві

17

Його було звільнено після внесення застави у розмірі 500 тисяч доларів.

 

Конгресмен США Сантос звинувачується у шахрайстві

Конгресмен США Джордж Сантос, який став предметом численних суперечок через сфабриковані дані в його резюме, звинувачується в шахрайстві в штаті Нью-Йорк і тимчасово взятий під варту. Прокуратура Лонг-Айленда, розташованого на схід від Нью-Йорка, звинувачує 34-річного республіканця у отриманні грошей від донорів шляхом неправдивих заяв. Він начебто обманював цих донорів з метою власного збагачення.

У обвинувальному висновку Сантос звинувачується за 13 пунктами у провідному шахрайстві, відмиванні грошей, крадіжці державних коштів та наданні помилкових свідчень Палаті представників. На офіційному пред’явленні звинувачення у середу Сантос не визнав себе винним і був звільнений після внесення застави у розмірі 500 тисяч доларів.

Він має намір знову балотуватися на виборах до Конгресу у листопаді 2024 року

Сантос працював у Палаті представників США з листопада як член нью-йоркського округу, що включає райони Квінс та Лонг-Айленд. З того часу звинувачення у шахрайстві та обмані затьмарили його перебування на посаді. Вважається, що республіканець сфабрикував більшу частину резюме, з яким він постав перед виборцями у 2022 році. У березні також стало відомо, що ФБР веде розслідування щодо нього у зв’язку з можливим присвоєнням пожертвувань. Спочатку не було відомо, на підставі якого з різних розслідувань було складено обвинувальний висновок.

Незважаючи на неодноразові заклики до його відставки з боку демократів та окремих республіканців, Сантос у середині квітня оголосив, що має намір знову балотуватися на виборах до Конгресу у листопаді 2024 року. Лідер республіканців у Палаті представників Кевін Маккарті заявив CNN, що він вивчить звинувачення, перш ніж вирішувати, чи слід Сантоса виводити зі складу Конгресу.

Читайте також:  Виявлено уламки "Титану" та людські останки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я