Чому так важливе статеве виховання дітей?

51
Статеве виховання дітей

Ми часто в силу зайнятості не надаємо цьому значення. Дехто переконаний, що бесіди на інтимні теми з дітьми взагалі зайві – “Нам ніхто такого не розповідав, і нічого. Все гаразд. Виросли і своїх дітей маємо”.

Спробую вам пояснити чому

  • Перше – до 9 років важливо дітям пояснити правила особистої гігієни. Так ви будете спокійніші. А ще це допоможе вибудувати почуття особистих кордонів.
  • Друге – якщо в 10-11 років не проговорити з дівчинкою про секс та не пояснити, що це нормально і він присутній у житті дорослих людей, то вона може сама почати експериментувати. Тут важливо згадати і про інфекції. Початок статевого життя має бути усвідомленим та безпечним.
  • Третє – якщо не говорити вільно з дівчинкою про менструацію та особливості жіночого організму, то в майбутньому не уникнути або почуття сорому або навпаки занадто великої розкутості.
  • Четверте – надайте доступ до безпечних ресурсів про інтимне життя. Нехай дитина знає про всі моменти, аніж буде самостійно досліджувати.

І найголовніше – вибудовуйте з дітьми, особливо з дівчатами, довірчі стосунки. Тоді ви будете певні, що у разі виникнення якихось проблем дитина вам про них скаже, звернеться за допомогою.

Статеве виховання дітей надзвичайно важливе. Адже так ви не лише вбережете їх від багатьох захворювань в майбутньому, а й допоможете уникнути багатьох психологічних проблем, пов’язаних із самоідентифікацією, впевненістю в собі, збереженням особистих кордонів.

Тож бережіть себе та своїх дітей і будьте здорові❤️

Читайте також:  Це реально працює: 3 простих способи познайомитися з чоловіком

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я