Зеленський звільнив заступника глави своєї канцелярії

42

Заступник глави адміністрації президента України Кирило Тимошенко звернувся до глави держави Володимира Зеленського із проханням звільнити його після критики його роботи.

Зеленський задовольнив прохання і звільнив вищого чиновника з посади, згідно з указом, опублікованим на сайті президента. Тимошенко подякувала Зеленському у новинному каналі Telegram за довіру та можливість працювати на благо країни у воєнний час.

Раніше Тимошенко викликала ажіотаж, пересуваючись на американському позашляховику, наданому автомобільною компанією General Motors для порятунку громадян із зон бойових дій у зоні бойових дій та для гуманітарних місій. Чиновник захищав свої поїздки у ньому як службові справи.

В останні дні Зеленський оголосив про вжиття рішучіших заходів проти неправомірних дій після скандалів про корупцію та збагачення в державному апараті. Заступника міністра було звільнено за передбачуване отримання хабара за купівлю електрогенераторів. Міністерство оборони розкритикувало закупівлю продовольства для солдатів за завищеними цінами. Чимало громадян України підозрюють частину керівництва країни в тому, що воно збагатилося за рахунок великої фінансової допомоги Заходу.

За даними українських ЗМІ, Тимошенко також критикують за перевищення обов’язків співробітника адміністрації президента у регіонах та участь у політичній діяльності. Наступного року в Україні відбудуться президентські вибори. Зеленський повинен побоюватися конкуренції у своїх лавах.

Зовнішній радник в офісі президента Олексій Арестович, який, як то кажуть, має амбіції на найвищу посаду в країні, вже подав у відставку. Таким чином, Арестович офіційно окреслив наслідки «невірного кроку». Він вважав за можливе, що російська ракета потрапила до житлового будинку в південно-східному українському місті Дніпро через українську протиповітряну оборону. В результаті загинуло понад 40 людей.

Читайте також:  Виступ президента Росії Володимира Путіна у уривках

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я