Встановлено замовника вбивств в Амазонії

17

Через сім місяців після вбивства британського журналіста Будинку Філліпса та експерта з корінних народів Бруно Перейри федеральна поліція Бразилії «з високим ступенем ймовірності» встановила замовника.

За даними поліції штату Амазонас, передбачуваного організатора підозрюють у керівництві злочинною організацією з незаконного рибальства в регіоні Вале-ду-Жаварі. Проти нього мають бути висунуті звинувачення.

Стверджується, що він наказав про вбивства в Амазонії через те, що Перейра контролював і наглядав за незаконним рибальством, йдеться в повідомленні. У липні прокуратура вже звинуватила кількох підозрюваних.

Філліпс та Перейра зникли 5 червня під час поїздки в долину Жаварі на заході Бразилії. Менш як за два тижні федеральна поліція оголосила, що їхні останки були ідентифіковані. За даними Генеральної прокуратури, Перейра було вбито трьома пострілами. Філіпса вбили лише тому, що він також був на місці злочину. Це було зроблено для того, щоб приховати попередній злочин. Як мотив обвинувачення заявило, що Перейра попросив Філліпса сфотографувати човен обвинуваченого. Перейра вже мала конфлікт з одним із них через незаконне рибальство на території корінного населення.

Прикордонна зона Бразилії з Перу та Колумбією особливо небезпечна через незаконні пошуки золота, вирубування лісів, риболовлі та полювання, а також контрабанди наркотиків. Перейра документував незаконну діяльність у долині Хаварі для влади. Він повідомив поліцію, що йому кілька разів погрожували. Філліпс проводив дослідження для книги про захист Амазонського регіону.

Читайте також:  З лікарні у Рівному виписали трирічну дівчинку, яка потрапила під обстріл

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я