Що категорично заборонено робити при зубному болю?

51

Зубний біль може виникнути несподівано і застати зненацька в невідповідному місці. Тому вкрай важливо знати, як її можна полегшити і що категорично не можна робити, щоб не погіршити ситуацію.

Що не можна робити при зубному болю

Народні методи полегшення зубного болю радять прикладати до болючого місця часник, сало або натирати спиртом. Однак жодної практичної дії в цьому немає.

Стоматологи застерігають від таких спроб самолікування, бо це лише затягує час, коли пацієнт міг би звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря та позбутися проблеми.

Медики при зубному болю забороняють:

  • не можна гріти ні сам зуб, ні щоку;
  • прикладати грілки, компреси;
  • призначати собі самостійно прийом антибіотиків;
  • робити полоскання чи ванни з гарячою водою;
  • не можна прикладати до зуба та ясен таблетки анальгіну або аспірину.

Сильний зубний біль свідчить про наявність запального чи інфекційного процесу. Використовуючи різні методи прогрівання, ви стимулюєте приплив крові до патологічної зони, пояснюють стоматологи.

При сильному зубному болю краще не приймати горизонтальне положення (тобто не лежати), це посилює приплив крові до хворого зуба, і сильний біль стане ще нестерпнішим.

Будь-які засоби боротьби із зубним болем – це лише стабілізація вашого стану, перед візитом до стоматолога. Не займайтеся постійним зняттям болю, сподіваючись, що все саме пройде і саме по собі вилікується. Лікарські препарати можуть усунути симптоми, але не вилікувати причину, підкреслюють медики.

.

Читайте також:  5 різдвяних традицій Віндзорів, які вам точно захочеться перейняти Принц Вільям та принцеса Уельська вийшли у світ з Карлом III та його дружиною Каміллою Принц Вільям та принцеса Уельська на церемонії вручення премії Earthshot

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :