Вегнер пообіцяв Кличку швидку відповідь

32
Бургомістр Берліна Кай Вегнер обіцяв розглянути прохання Києва про надання більшої підтримки у лікуванні поранених українських солдатів. Вегнер пообіцяв Кличку швидку відповідь: Це також стосується пропозиції про те, щоб Берлін та Київ стали містами-побратимами. Мер української столиці Віталій Кличко у листі до Вегнера попросив про те й інше.

“Я був радий листа”, сказав політик ХДС в ефірі RBB “Abendschau” (четвер). Він сказав, що ХДС та СДПН у коаліційній угоді ясно дали зрозуміти, що Берлін хоче тісної співпраці та справжнього міського партнерства з Києвом.

«Що стосується його затвердження чи заперечення, що Берлін робить надто мало для поранених військовослужбовців та жінок, то я зараз перевірю це на практиці», – сказав Вегнер. «Де ми маємо можливості, якщо це краще працює в інших країнах, в інших містах? Тоді це має працювати краще й у Берліні. Ми вивчаємо це питання».

RBB процитував листа Кличка, в якому він висловив подяку за надану допомогу. З 2014 року у берлінському шпиталі бундесверу вже пройшли лікування понад 60 поранених солдатів. Однак на даний момент немає впевненості у тому, що Німеччина покриє витрати на лікування. Тим часом очікується надходження до 500 поранених українських солдатів на місяць. Мер Києва сподівається, що хоча б деякі з них отримають лікування у Берліні.

Читайте також:  Війна в Україні 7 січня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я