Уряд США прощає частину студентських боргів

12

Наприкінці червня Верховний суд США ухвалив, що часткова відмова від студентських кредитів не є законною. Наразі уряд знайшов спосіб надати фінансову допомогу 800 тис. осіб.

 

Уряд США прощає частину студентських боргів

Президент США Джо Байден намагається виконати свою обіцянку про часткове списання студентських кредитів після поразки у Верховному суді – щоправда, поки що на нижчому рівні.

Його уряд оголосив, що 800 тис. позичальників буде прощено борги на загальну суму 39 млрд. доларів США (близько 34,7 млрд. євро). За його словами, йдеться про коригування, зроблені адміністраторами кредитів при стягненні боргів для уряду.

Наприкінці червня Верховний суд США визнав неправомірним інший, набагато масштабніший план часткового списання студентських кредитів. На думку суду, уряд США перевищив свої повноваження при реалізації цього плану і мав отримати схвалення Конгресу США. Частковим списанням студентських кредитів мали скористатися понад 40 млн. американців. За оцінками Незалежного бюджетного управління Конгресу США, це коштувало б близько 400 млрд доларів США (близько 366 млрд євро).

Оголошена зараз пільга набагато менша і має інший характер. Про ці плани було оголошено ще минулого року і рішення Верховного суду на них не вплинуло. Мільйони людей також мають отримати повідомлення про те, що їхні кредити будуть скориговані у рамках програми. Пільга стосується лише тих, хто погасив свій борг у рамках спеціальної програми Міністерства освіти США. При цьому, на думку американських ЗМІ, останніми роками колекторами кредитів було допущено серйозних помилок.

Читайте також:  Китай масово будує нові вугільні електростанції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я