У Бучі відкрилася виставка з портретами білоруських політв’язнів «Кольори білоруської революції»

16
Кольори білоруської революції

У Публічній бібліотеці у Бучі відкрилася виставка «Кольори білоруської революції», яка досі була представлена ​​лише у Львові. За інформацією порталу «Белсат».

Проект розповідає про білоруських ув’язнених, чия доля була тісно пов’язана з Україною. Це і журналісти, які висвітлювали події в Україні, та активісти, які виходили на акції проти війни, та білоруські добровольці, які загинули за незалежність України з 2014 року.

Організаторами експозиції виступили три білоруски: правозахисниця Анісія Козлюк, Анастасія Долюшка та медіаексперт Аліна Рудіна. Друкувати фотографії допомогла громадська ініціатива Free Belarus Center.

Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції Кольори білоруської революції

На відкриття виставки прийшло близько 20 осіб, вони також мали можливість написати ув’язненим листівку зі словами підтримки. Ці листівки куратори проекту відправлять до Білорусі через Польщу.

Проект експозиції буде представлений у Бучанській бібліотеці тиждень, з 13 до 20 вересня включно з 10:00 до 18:00. Вхід безкоштовний.

Читайте також:  Із життя пішов знаменитий італійський дизайнер Роберто Каваллі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я