Повість для підлітків письменника зі Здолбунова отримала визнання за кордоном

22
Крейзі - Сергій Гридін

Повість для підлітків письменника зі Здолбунова Сергія Гридіна – серед номінантів на почесний список IBBY 2022. Це престижний літературний проєкт.

IBBY (International Board on Books for Young People) – Міжнародна рада з дитячої та підліткової книги. Її заснували у 1953 році у Швейцарії, щоб пропагувати літературу для дітей.

Почесний список 2022 року включає 163 номінації 47 різними мовами з 53 країн. Його формують із письменників, ілюстраторів та перекладачів зі всього світу.

Серед номінантів на Почесний список IBBY 2022 від України є і повість «Крейзі» Сергія Гридіна.

Це історія 16-річного хлопця, який живе у комп’ютерному світі й не уявляє свого життя без ґаджетів. Він почуває себе цілком щасливою людиною, допоки не зустрічає перше кохання, яке не лише дарує йому приємні миті, а й приносить перші серйозні випробування: на фізичну силу, моральність і гідність, кмітливість та винахідливість.

Тим часом на сьогодні Сергій Гридін – не лише письменник, а й захисник, який служить у лавах ЗСУ. Тому побажаємо йому міцного здоров’я, мудрості, сили, спокою і мужності. Борітесь за Країну та нашу спільну перемогу.

Читайте також:  Начальниця рівненського Управління культури і туризму народила сина

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я