Трамп наполягає на фальшуванні виборів в інтерв’ю CNN

38
Колишній президент США Дональд Трамп на початку виступу на телеканалі CNN повторив свою думку про те, що перемога на виборах 2020 року була вкрадена. Трамп наполягає на фальсифікації виборів: «Я думаю, якщо ви подивитеся на результати, і якщо ви подивитеся на те, що сталося на цих виборах, якщо тільки ви не дуже дурна людина, ви побачите, що сталося», – сказав Трамп у середу ввечері .

“Президентські вибори, в результаті яких демократ Джо Байден обійняв свою посаду, були сфальсифіковані”, – сказав республіканець. Ведуча CNN Кейтлан Коллінз заперечила Трампу. «Це не були сфальсифіковані вибори. Це не були викрадені вибори», – сказала вона. Трамп залишився на своєму широко спростованому твердженні, звинувативши Коллінз у переслідуванні політичних цілей.

Він залишив відкритим питання про те, чи ухвалить він офіційний результат президентських виборів 2024 року. «Якщо я вважатиму, що це чесні вибори, то, звичайно, прийму», – відповів Трамп на запитання, чи він готовий визнати результати виборів. Ведучий знову запитав: «Чи зобов’язуєтеся ви прийняти результати виборів незалежно від їх результату?». Трамп знову відповів ухильно, сказавши: «Якщо я вважаю, що це чесні вибори, я вважаю за честь».

Трамп про Пенса: «Наробив помилок».

Більше того, більш ніж через два роки після штурму Капітолію США Дональд Трамп все ще не вибачився перед своїм тодішнім віце-президентом Майком Пенсом, якого він засудив. «Він дуже хороша людина. Він зробив помилку», – сказав Трамп на телевізійному шоу. На запитання Коллінз, чи він має вибачитися перед Пенсом, Трамп відповів: «Ні, тому що він зробив щось не так».

Прихильники Трампа штурмували парламентське крісло у Вашингтоні 6 січня 2021 року. Конгрес зібрався там, щоб офіційно засвідчити перемогу на виборах демократичного суперника Трампа Джо Байдена. Натовп, що розбушевався, хотів перешкодити цьому. На той час Пенс головував на засіданні Конгресу як віце-президент – з юридичної точки зору це суто церемоніальне завдання, проте раніше Трамп публічно закликав свого віце-президента блокувати перебіг засідання. При цьому він також явно підбурював своїх прихильників проти Пенса.

Читайте також:  Голлівудські сценаристи розпочали страйк

Крім того, під час інтерв’ю Трамп озвучив перспективу помилування учасників заворушень, засуджених за штурм Капітолію США, якщо його відновлять у Білому домі. «Я схильний помилувати багатьох із них», – сказав він. На запитання, чи помилує він також членів ультраправого угруповання Proud Boys, він відповів ухильно: “Мені доведеться вивчити їхню справу”. Але він сказав, що може сказати, що у Вашингтоні не можна отримати справедливого суду.

Трамп люто виступає проти судової системи

В інтерв’ю Трамп також прокоментував свій вирок у цивільній справі про сексуальне насильство, знову відкинувши звинувачення на свою адресу. “Це вигадана історія”, – сказав Трамп. Республіканець знову обрушився на судову систему. За словами Трампа, він не давав особистих свідчень під час судового процесу, бо це була «підстава». Суддя був «жахливий». Про американського автора Е. Джин Керролл, яка виграла справу проти нього, він сказав: «Я не знаю цієї жінки. Я ніколи не зустрічався з нею. Я гадки не маю, хто вона така».

У вівторок Трампа зобов’язали виплатити мільйонні компенсації в рамках цивільного процесу за звинуваченням у сексуальному насильстві та наклепі. Нью-йоркське журі присяжних визнало доведеним, що Трамп здійснив сексуальне насильство над письменницею Керролл в одному з шикарних нью-йоркських універмагів у 1996 році. Воно також зобов’язало Трампа виплатити 79-річній письменниці загалом п’ять мільйонів доларів (близько 4,56 мільйона євро) за наклеп.

Уникливі заяви про війну в Україні

Колишній президент США ухильно висловився щодо агресивної війни Росії в Україні. На питання про те, чи продовжуватиме він надавати гроші та зброю Україні, якщо переможе на президентських виборах 2024 року, республіканець, серед іншого, сказав наступне: «Я хочу, щоб Європа надавала більше грошей, тому що вони сміються з нас. Вони вважають нас купкою ідіотів».

Читайте також:  Трамп виступає проти верховенства закону

Трамп стверджував, що уряд США віддає стільки обладнання, що для своїх військ не залишається боєприпасів. Уже під час свого перебування в Білому домі він звинувачував Німеччину та інші країни НАТО в тому, що вони витрачають надто мало грошей на власні збройні сили та ховаються за щитом високозбройних збройних сил США.

Трамп знову наполягав на своєму твердженні, що він може закінчити війну між Росією та Україною, яка триває вже понад 14 місяців, за 24 години. За його словами, обидві сторони конфлікту мають сильні і слабкі сторони. На питання ведучого Коллінза, чи є президент Росії Володимир Путін військовим злочинцем, Трамп відповів: «Якщо ви скажете, що він військовий злочинець, буде набагато складніше укласти угоду».

Незвичайна поява

Шоу, яке веде Коллінз, дозволить громадянам, які близькі до республіканців або не вважають себе пов’язаними з жодною з партій, серед інших, поставити запитання. Трамп претендує на республіканську президентську номінацію на виборах 2024 року – для цього він має пройти праймеріз своєї партії. Поява Трампа на CNN незвичайна, оскільки цей канал вважається досить ліберальним і неодноразово зазнавав нападів з боку 76-річного президента.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я