Пулітцерівські премії за репортажі про Україну та аборти

25

Оголошено переможців всесвітньо відомої премії, яка присуджується за журналістські роботи, літературу, а також музику та театр.

 

Пулітцерівські премії за репортажі про Україну та аборти

Газети Washington Post і New York Times, а також інформаційне агентство AP отримали Пулітцерівські премії за репортажі про обмеження прав на аборти в США та війну в Україні.

Керолайн Кітченер з «Вашингтон пост» здобула у понеділок найвідомішу у світі журналістську нагороду за репортаж про жінку, яка народила близнюків через обмеження прав на аборти у США.

Газета «Нью-Йорк Таймс» перемогла у категорії міжнародних репортажів «за безстрашне висвітлення російського вторгнення в Україну, включаючи восьмимісячне розслідування загибелі українців у місті Буча».

AP було відзначено журі за репортажі, зроблені за допомогою фотографій та репортажу з українського міста Маріуполь, де велися запеклі бої після того, як інші новинні організації залишили місце подій.

107-а Пулітцерівська премія була оголошена адміністратором Марджорі Міллер. П’ятнадцять із 23 категорій Пулітцерівських премій призначені для журналістських робіт, від розслідувань до фотографій та карикатур. Але премія присуджується також за літературу, музику та театр. Переможців обирає журі, яке базується у нью-йоркському Колумбійському університеті.

Читайте також:  В Австралії аборигенам можливо дадуть громадянські права

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я