Секретні документи Трампа: нові подробиці

17
Секретні документи Трампа: За повідомленнями ЗМІ, у справі, пов’язаній із зверненням колишнього президента США Дональда Трампа із секретними урядовими документами, слідчі зібрали нові подробиці. У середу ввечері (за місцевим часом) CNN та інші ЗМІ повідомили з посиланням на інформовані джерела, що слідчим потрапив аудіозапис, зроблений влітку 2021 року, в якому Трамп зізнається, що мав секретний документ Пентагону. Він дав зрозуміти, що знав про те, що забрав із собою секретні матеріали після виходу з Білого дому. Це може підірвати аргумент Трампа про те, що він раніше розсекретив будь-які матеріали, знайдені за нього після звільнення з поста.

Згідно з повідомленнями, висловлювання Трампа належали до документа щодо Ірану. New York Times пише, що аудіозапис було зроблено на зустрічі Трампа у липні 2021 року з кількома людьми, які допомагали його колишньому керівнику апарату Білого дому Марку Медоузу писати мемуари. Розмова проходила у маєтку Трампа у штаті Нью-Джерсі.

У серпні минулого року Федеральне бюро розслідувань (ФБР) провело обшук у маєтку Трампа Мар-а-Лаго у Флориді та вилучило різні секретні документи, деякі з яких були суворо засекречені. Той факт, що республіканець зберігав ці документи у своєму приватному будинку довгий час після звільнення з посади президента, міг призвести до того, що його могли притягнути до відповідальності. Національний архів протягом кількох місяців намагався отримати документи за час перебування Трампа при владі. Адвокати Трампа нарешті передали документи – але не всі, як показав обшук ФБР у Мар-а-Лаго.

Міністерство юстиції США призначило спеціального слідчого вивчення обвинувачень на адресу Трампа. Республіканець критикує розслідування проти нього як політично мотивоване і вже давно стверджує, що це лише спроба його противників перешкодити йому повернутися в Білий дім. У листопаді минулого року Трамп офіційно оголосив, що хоче знову балотуватися як кандидат на президентських виборах у листопаді 2024 року.

Читайте також:  Зеленський не з'явився на зустріч із президентом Бразилії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я