Залужний зізнався у завданні ударів по Росії

42

Україна не визнає атак через кордон у бік Росії. Однак у газеті «Вашингтон Пост» український головнокомандувач Залужний тепер висловився цілком виразно.

Залужний зізнався у завданні ударів по Росії

Згідно з повідомленням американської газети “Washington Post”, український головнокомандувач Валерій Залужний зізнався у завданні ударів своєю країною по російській території. За його словами, для цих ударів він використав зброю власного виробництва.

«Це наша проблема, і ми маємо вирішувати, як вбивати ворога. На війні можна і потрібно вбивати його на його території», – сказав Залужний газеті. Зокрема, російські прикордонні райони неодноразово зазнавали масованих артилерійських обстрілів та обстрілів з безпілотників з українського боку.

Американська газета зазначає, що інакше Київ офіційно не визнає ударів через кордон. «Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, то ми вбиваємо своєю», – заявив Залужний, маючи на увазі умови західних союзників не атакувати територію Росії за допомогою поставленої зброї. «Щоб захистити свій народ, чому я маю питати чийогось дозволу на те, що я роблю на ворожій території».

Залужний хоче повернути Крим

Відповідно до звіту, для перемоги над російськими окупантами «Залужний» хотів би мати значно більше зброї, включаючи крилаті ракети, а також суверенітет над повітряним простором. Проте винищувачі F‑16 країна може очікувати лише наступного року, йдеться у повідомленні.

Згідно з доповіддю, Залужний також дав зрозуміти, що хоче повернути собі чорноморський півострів Крим, який Росія вже анексувала у 2014 році. «Щойно в мене з’являться кошти, я щось зроблю. Мені все одно, ніхто мене не зупинить», – Заявив він. Відповідно його не злякають ядерні загрози з боку президента Росії Володимира Путіна.

У травні президент України Володимир Зеленський спростував побоювання Берліна, що його збройні сили можуть напасти і на російську територію, використовуючи сучаснішу західну зброю. «Ми не нападаємо на російську територію. Ми звільняємо нашу законну територію», – Заявив Зеленський на зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем. «Для цього ми не маємо ні часу, ні сил, ні зайвої зброї». Відповідно до норм міжнародного права під час підготовки контрнаступу, країна орієнтувалася виключно на звільнення «нашої території, визнаної всім світом».

Читайте також:  ПВК "Вагнер" стає активнішим

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я