Клінгбайль просуває дипломатичні ініціативи перед самітом ЄС

27

Лідер партії СДПН Ларс Клінгбайль висловився за підтримку дипломатичних ініціатив щодо припинення війни в Україні напередодні саміту ЄС у Брюсселі.

“Мене дратує те, що в політичних дебатах поняття дипломатії часто перетворюється майже на зневагу”, – сказав Клінгбайль в інтерв’ю газет Funke Mediengruppe. «Для мене військова міць та дипломатія – це дві сторони однієї медалі». Президент України Володимир Зеленський, як очікується, візьме участь у саміті ЄС у Брюсселі цього четверга.

Клінгбайль: Німеччина робить свій внесок у справу миру

Німеччина також робить свій внесок у справу миру, підтримуючи Україну зброєю та обладнанням, сказав Клінгбайль. «А також для того, щоб він був сильним для переговорів, тому що зрештою цей конфлікт, ймовірно, вирішуватиметься не на полі бою, а за столом переговорів». Він сказав, що про Німеччину як посередник не може бути й мови, але можлива участь глав держав Бразилії чи Туреччини.

Клінґбейл попередив про зниження підтримки населенням військової допомоги Україні. «Ми повинні уникнути того, що дебати про постачання зброї переповнені», – сказав лідер СДПН. “Німецьке населення все менше приймає, якщо ми обговорюємо бойові танки відразу після бойових машин піхоти, а потім відразу обговорюємо винищувачі”.

.

Читайте також:  Путін вимагає відмінити санкції проти експорту російського зерна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я