Путін звинуватив Захід у війні проти України

34

Цю промову чекали з нетерпінням: Вперше за два роки Путін звернувся до нації. Він заявив, що Росія лише намагається зупинити бойові дії.

 

Путін звинуватив Захід у війні проти України

Незадовго до першої річниці вторгнення в Україну за його наказом президент Росії Володимир Путін Путін звинуватив Захід – поклав на нього провину за війну.

«Вони почали війну», – сказав сьогодні Путін, звертаючись до громадян Росії та західних держав у своїй промові «Про становище в країні». Росія лише намагається зупинити бойові дії, заявив лідер Кремля у своєму зверненні до представників Федеральних зборів. Ці збори, що складається з Державної Думи та Ради Федерації, зібралися в центрі заходів «Гостиний двір» у Москві.

Путін звинуватив Захід та київський «неонацистський режим»

Путін знову заявив, що в Україні при владі є «неонацистський режим». За його словами, «спеціальна військова операція», яку Москва називає війною, продовжуватиметься. «Крок за кроком, акуратно і послідовно ми вирішуватимемо стоять перед нами завдання», – сказав 70-річний президент Росії.

У п’ятницю, 24 лютого, виповниться рік з того часу, як Росія офіційно розпочала війну проти України. Виступ Путіна став його 18-м зверненням до Державних Зборів. Попереднє було майже два роки тому і відбулося у квітні 2021 року. Минулого року його не було; лідер Кремля пояснив це тоді «дуже високою динамікою подій».

.

Читайте також:  Шольц закликає Путіна вивести війська

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я