Карнавал у Ріо блищить інноваціями

68

«Найбільша вечірка у світі» повертається: після двох років обмежень через пандемію коронавірусу, сови самби в Ріо-де-Жанейро святкують блискуче повернення.

 

Карнавал у Ріо блищить інноваціями

Після закінчення всесвітньо відомих парадів на Самбодромі найкращі школи самби Ріо-де-Жанейро сяяли. В останній день змагань шість найкращих шкіл пройшли парадом стадіону самби, що вміщає понад 70 000 глядачів, до ранку вівторка, демонструючи буйні костюми, ефектні плавзасоби та інноваційні спецефекти.

Наприклад, школа «Віла Ісабель» змусила танцюристів літати і показала футуристично виглядає «Сан-Жоржі», одного зі святих покровителів Ріо, що бореться з драконом. Багато шкіл самби також присвятили свої паради історичним бразильським темам чи постатям – наприклад, школа «Paraíso do Tuiuti», яка розповіла історію буйволів, родом з Індії, на острові Маражо на півночі Бразилії.

Або “Imperatriz Leopoldinense”, натхненна малоформатними брошурами народної літератури для зображення короля розбійників Лампіана з північного сходу. Портела» відзначила свій власний ювілей, дрони утворили напис «100 років».

Минулої неділі шість із дванадцяти шкіл самби першого дивізіону вже радували глядачів до раннього понеділка на Самбодромі, а в п’ятницю та суботу школи дивізіону просування у двох групах. У середу журі, яке присуджує оцінки, як у фігурному катанні, визначить цьогорічного переможця.

Але й після цього карнавал у Ріо триває ще небагато: у суботу шість шкіл самби, які посіли перші місця, знову проходять парадом Самбодрому. А на вуличному карнавалі у багатьох кварталах, як і раніше, виступають музичні гурти.

Карнавал у Ріо вважається «найбільшою вечіркою у світі». Після того, як останні два роки через пандемію корони свято не проводилося взагалі або проводилося з обмеженнями, цього року воно повернулося у всіх своїх проявах.

Читайте також:  Аджая Банга призначено новим президентом Світового банку

Це також вплинуло на туризм у мегаполісі на горі Шугарлоф. Заповнюваність готелів становила 91,5 відсотка, та іноземні гості повернулися. “Я вже бачив паради по телевізору, але тут отримуєш зовсім інше враження”, – сказав німець Крістіан Деккер.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я