Приватний кредит на покупку житла

22

Згідно зі звітом, Лінднер отримав ще один кредит у банку для приватних клієнтів після вимовлення там вітальної мови. Його адвокат відкидає звинувачення у отриманні переваг.

Приватний кредит на покупку житла: Лінднер відкидає звинувачення

Федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП) відкинув звинувачення у зв’язку з отриманням кредиту на покупку приватного будинку.

Газета «Tagesspiegel» повідомила, що міністр виступив із відеозверненням до банку, який фінансує покупку його будинку. Наразі прокуратура розглядає питання про позбавлення Лінднера депутатської недоторканності, повідомила газета. Адвокат Лінднера Крістіан Шертц заявив у неділю: «Пан Лінднер почав займатися приватним фінансуванням нерухомості задовго до вступу на посаду міністра. Усі умови завжди відповідали ринку. Короткі вітання з нагоди таких ювілеїв, як сторіччя банку, є частиною звичайної роботи міністерства».

Газета “Tagesspiegel” повідомила, що Лінднер передав привітання для банку приватних клієнтів у Карлсруе у травні 2022 року і “очевидно приховав” той факт, що він узяв кредит у цій установі. Оскільки після вітання він узяв ще один кредит у тому самому банку, тепер йому загрожує кримінальне переслідування за отримання пільг. Відділ боротьби з корупцією прокуратури Берліна наразі вивчає питання про зняття з Лінднера депутатського імунітету, щоб мати можливість провести офіційне розслідування. За даними газети, представник генеральної прокуратури заявив, що це «звичайна справа в таких випадках і без цього вже вказує на наявність первинної підозри».

Шертц пояснив, що між двома інцидентами – вітанням та приватним фінансуванням нерухомості – немає жодного зв’язку. Лінднер сприймає «сьогоднішні репортажі з холоднокровністю».

Читайте також:  Польща та Угорщина критикують плани ЄС щодо надання притулку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я