Очікується винесення вироку підозрюваним лівим екстремістам

29

Найвищий регіональний суд Дрездена з вересня 2021 року судить підозрюваних у лівому екстремізмі. Тепер слідує вирок. Поліція хоче запобігти заворушенням за участю великого контингенту.

 

Очікується винесення вироку підозрюваним лівим екстремістам

Після майже 100 днів слухань сьогодні вранці у Вищому регіональному суді Дрездена (OLG) завершився процес над передбачуваною лівою екстремісткою Ліною Е. та трьома іншими обвинуваченими. Федеральна прокуратура звинувачує підсудних у жорстокому побитті представників правого крила у Лейпцигу, Вурцені та Айзенаху у період з 2018 по 2020 рік. Студентка Ліна Е. вважається главою групи, яка, як стверджується, діяла як злочинна організація.

Звинувачення запросило вісім років позбавлення волі для 28-річної Ліни Е., а також тюремні терміни від двох років та дев’яти місяців до трьох років та дев’яти місяців для трьох чоловіків віком від 28 до 37 років. Захист критикував процес як «політичний суд» і вимагав виправдувальних вироків.

Вердикт оголошено вранці

Ліна Е. перебувала в попередньому висновку за висунутими звинуваченнями протягом двох з половиною років. Інші були допущені до суду на слухання як вільні люди. Захист неодноразово звинувачував Федеральну прокуратуру в тому, що вона поставила обвинувачених поряд з терористами і упереджено поставилася до всіх обставин процесу.

Головуючий суддя Ганс Шлютер-Штаатс оголосив свій вердикт на 10 годину ранку. Закінчення судового процесу також пройде за підвищених заходів безпеки. OLG почне пропускати людей вже о 7:30 ранку. Глядачі та представники ЗМІ мають пройти через ворота безпеки.

Демонстрації у Дрездені та Лейпцигу

Ліва сцена закликала до демонстрацій на підтримку Ліни Е. та її соратників – у день винесення вироку та наступної суботи. Сьогодні заплановані мітинги у Дрездені та Лейпцигу. На суботу призначено загальнонаціональні акції протесту. Органи безпеки побоюються заворушень і хочуть бути готовими до них, виставивши великий контингент поліції.

Читайте також:  Мерц вимагає постачання бойових танків в Україну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я