Щодо стелі держборгу США домовилися

11

Дефолту не буде: Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, покликаний запобігти дефолту Сполучених Штатів в останню хвилину. Більшість депутатів палати Конгресу проголосували за законопроект у середу ввечері (за місцевим часом), який призупинить дію стелі держборгу США до 2025 року і значно обмежить заплановані державні витрати на найближчі два роки. повинен схвалити Сенат, а президент Джо Байден має підписати його як закон. Час підтискає: міністр фінансів США Джанет Йеллен нещодавно попередила, що дефолт може настати 5 червня – тобто вже наступного понеділка.

Уряд Байдена та республіканці, які мають незначну більшість у Палаті представників, останніми тижнями вели довгі та важкі переговори, намагаючись досягти двопартійного компромісу. Багато політиків у Демократичній та Республіканській партіях Байдена незадоволені результатом, особливо на лівому та правому фронтах обох партій відповідно. Однак в умовах загрози дефолту уряду США, який може спричинити фінансово-економічну кризу з глобальними наслідками, депутати-центристи від обох партій згуртувалися навколо угоди, забезпечивши необхідну більшість під час голосування.

У Палаті представників за законопроект проголосували 314 конгресменів, включаючи 149 республіканців та 165 демократів. Лідери в Сенаті пообіцяли винести законопроект на голосування там якнайшвидше.

Читайте також:  Тейлор Свіфт відклала концерт у Ріо через спеку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я