Масові протести в Ізраїлі продовжуються

20

Тисячі людей в Ізраїлі продовжують протестувати проти суперечливої ​​судової реформи уряду. Противники оголосили про найбільшу демонстрацію в історії Ізраїлю.

 

Масові протести в Ізраїлі продовжуються

Незважаючи на тимчасове припинення спірної судової реформи, тисячі людей по всьому Ізраїлю знову протестували проти планів праворелігійного уряду Біньяміна Нетаньяху. Головний мітинг пройшов у Тель-Авіві вже 16 суботу поспіль. Демонстранти розмахували ізраїльськими прапорами та тримали в руках знаки протесту. “Продовжуючи просувати судовий переворот, уряд поглиблює розкол в ізраїльському суспільстві, завдає шкоди економіці та безпеці Ізраїлю”, – заявили організатори. Згідно із заявою, акції було заплановано приблизно у 100 місцях по всій країні.

Праві релігійні уряди прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху хочуть навмисно послабити судову систему, і експерти попереджають про серйозну шкоду для демократії. План було припинено на кілька тижнів наприкінці березня перед масовими протестами. У посередницьких переговорах досі не вдалося досягти прориву. 30 квітня в Єрусалимі розпочинається літня сесія парламенту. Критики побоюються, що уряд може прискорити реалізацію всеосяжного плану.

Очікується, що святкування 75-річчя Ізраїлю наступного тижня також буде затьмарене протестами. Противники судової реформи оголосили про проведення «найбільшої в історії Ізраїлю демонстрації на День незалежності» на презентації у вівторок увечері. Сім’ї загиблих уже зажадали від політиків триматися подалі від щорічних пам’ятних заходів.

Читайте також:  Виявлено залишки уламків батискафу "Титан"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я