Німеччина ухвалила рішення про “масову” висилку російських дипломатів

15

Німеччина та Росія неодноразово висилали дипломатів один одного під час агресивної війни Росії проти України. Тепер висилки, очевидно, будуть масштабнішими.

 

Німеччина ухвалила рішення про «масову» висилку російських дипломатів

За даними Міністерства закордонних справ у Москві, Німеччина ухвалила рішення про «масову» висилку російських дипломатів. Про це у суботу у Москві заявила офіційний представник міністерства Марія Захарова. Вона оголосила про контрзаходи. Відповідно, німецькі дипломати також мають бути вислані із Росії. Неясно, чи будуть російські представники ще вислані, чи вже покинули країну.

За словами Захарової, буде суттєво обмежена максимальна кількість персоналу, дозволена у дипломатичних представництвах Німеччини в Росії. З її слів, посол Німеччини в Москві вже був проінформований про це на початку місяця.

У минулому Німеччина та Росія неодноразово надсилали дипломатів один одного в ході гострої напруженості у відносинах. Нині представництва вже порідшали. Ситуація значно погіршилась із початком війни Росії проти України.

Вранці з Москви до Берліна за спеціальним дозволом вилетів російський урядовий літак. Літак Іл 96–300 мав повернутися до Москви у другій половині дня. Насправді повітряний простір між ЄС та Росією закрито через санкції, запроваджені під час війни в Україні. Незрозуміло, чи могли російські дипломати перебувати на борту цього літака.

Читайте також:  Скасування статті 218 було б неконституційним

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я