Кримінальне переслідування проти Алека Болдуїна припинено

19

У суді за ненавмисне вбивство йому загрожувало до 18 місяців ув’язнення. Тепер американський актор може зітхнути з полегшенням – ці звинувачення буде знято. Але розслідування продовжується.

 

Кримінальне переслідування проти Алека Болдуїна припинено

Кримінальне переслідування американського актора Алека Болдуїна (65 років) після смертельної стрілянини під час зйомок фільму припинено. Постанова про припинення справи була подана спеціальними прокурорами у п’ятницю (за місцевим часом), повідомив компетентний суд у Санта-Фе (штат Нью-Мексико). Вже в четвер прокуратура оголосила, що звинувачення у ненавмисному вбивстві, висунуте проти Болдуїна в січні, буде знято.

За останні кілька днів з’ясувалися нові факти, які вимагали подальшого розслідування та проведення судово-медичної експертизи. Розслідування справи буде продовжено, і пізніше Болдуїну можуть висунути нові звинувачення, йдеться в заяві.

Незрозуміло, звідки взялися бойові патрони

Під час зйомок вестерну «Ржавчина» на кіно ранчо у Санта-Фе у жовтні 2021 року було смертельно поранено кінооператора Халіну Хатчінс. Болдуїн, виконавець головної ролі та продюсер фільму, під час репетиції однієї зі сцен звертався з пістолетом, коли пролунав постріл. У колі була справжня куля. Невідомо, як бойові набої потрапили на знімальний майданчик.

У січні Болдуїну та збройовому майстру Ханне Гутьєррес-Рід було пред’явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві. Обидва вони завжди заперечували свою провину у смертельному нещасному випадку. Згідно з заявою спеціальних слідчих, Гутьєррес-Рід має продовжувати постати перед судом. Наступне слухання призначено на серпень.

Тепер зйомки продовжаться. Було «гірко-солодко» завершувати роботу, розпочату Хатчинсом, із колишніми колегами та новими членами команди, сказав у п’ятницю директор Джоел Соуза, згідно з заявою. Вони хотіли віддати шану роботі Хатчінса, завершивши фільм. Зйомки планується продовжити до кінця травня, повідомила адвокат постановника “Rust” Меліна Спадоне. За її словами, функціональна зброя та боєприпаси не були допущені на знімальний майданчик.

Читайте також:  Навчання НАТО не вплинуть на громадянські польоти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я