Митники США вилучили ящик із гноєм жирафу

44

Нерідко митників дивують сувеніри, отримані від мандрівників. У США чиновники були здивовані не лише незвичайним сувеніром, а й його призначенням.

Митники США вилучили ящик із гноєм жирафу

Митники США вилучили ящик із гноєм жирафу

Митники США вилучили ящик з фекаліями жирафу, які, за словами власниці, мали перетворитися на ювелірні вироби.

Як повідомили представники митної та прикордонної служби США (CBP), минулого тижня в аеропорту міста Міннеаполіс (штат Міннесота) для огляду було обрано жінку, яка поверталася з Кенії.

Коли жінку запитали, чи має вона що декларувати, вона заявила, що привезла з собою. щось незвичайне. Як видно на фотографії, опублікованій митниками, комкуваті екскременти знаходилися в невеликій коробці разом із черепашкою.

За словами пасажирки, вона хотіла зробити з них намисто – так вона вже робила з екскрементами лося у своїй рідній Айові. Згідно зі звітом, екскременти жирафу були конфісковані та знищені за допомогою перегрітої пари.

Митники США вилучили ящик із гноєм жирафу.  Фото: Pixabay License / pixabay.com

За повідомленнями місцевих ЗМІ, жінка була на сафарі в Кенії. Вона не була оштрафована, оскільки задекларувала коробку на митниці, а потім добровільно здала її. А якщо ні, то довелося б заплатити штраф у розмірі від 300 до 1000 доларів (близько 285–950 євро).

«Ми справді були трохи шоковані», -цитує представника митниці мовна компанія MPR. “Ми не щодня стикаємося з подібними речами”.

«Ввезення фекалій у США – це реальна небезпека»– сказала інша представниця митниці. Через такий кулон, швидше за все, хтось міг заразитися якоюсь хворобою та отримати серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому для ввезення в США фекалій жуйних тварин потрібен дозвіл ветеринарної влади. У Кенії, наприклад, поширені африканська чума свиней та ящур.

Читайте також:  Седер хоче обов'язкової військової служби

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я