Роберт Де Ніро посварився з колишнім помічником

11

Це є свідченням проти свідчення. У той час як Роберт Де Ніро звинуватив колишню співробітницю у збагаченні за його рахунок, жінка звинуватила голлівудську зірку у дискримінації та домаганнях. Ці взаємні звинувачення розглядаються в Нью-Йорку.

Роберт Де Ніро посварився з колишнім помічником

Роберта Де Ніро звинуватили у дискримінації. Голлівудська зірка, у свою чергу, стверджує, що колишній помічник привласнив собі гроші. Обидва позови з понеділка розглядаються у суді нью-йоркського району Манхеттен.

Де Ніро присутній у суді особисто. Очікується, що після вступних заяв 80-річний актор дасть свідчення, повідомляє американський галузевий портал Deadline. Спочатку було обрано склад присяжних із восьми осіб. Суддя, який розглядає справу, встановив тривалість цивільного процесу на два тижні.

Компанія Де Ніро Canal Productions вже подала позов до колишнього помічника на суму не менше шести мільйонів доларів США в 2019 році. Із судових документів, отриманих тоді журналом People, стало відомо, що жінка нібито використала милі Де Ніро для приватних поїздок. Також говорилося, що вона взяла 96 днів «невикористаної» відпустки. За це вона, як стверджується, отримала 70 тисяч доларів США.

Протягом двох років вона нібито сплатила рахунки у ресторані за рахунок компанії на загальну суму понад 12 500 доларів США. Крім того, вона витратила 32 000 доларів на таксі та поїздки до Uber. У той же час, у робочий час вона витрачала «астрономічну кількість часу» на перегляд контенту Netflix. Як стверджується, за один місяць вона переглянула 55 епізодів серіалу «Друзі» за чотири дні.

«Ворожне робоче середовище»?

Проте зустрічний позов колишньої співробітниці малює зовсім іншу картину. За її словами, вона почала працювати на Де Ніро у 2008 році у віці 25 років і виконувала свої обов’язки «сумлінно та чесно». Вона звинувачує актора та його компанію в тому, що протягом багатьох років піддавалася дискримінації та утискам через свою стать. Зрештою, вона звільнилася, бо більше не могла терпіти «ворожу робочу обстановку».

Читайте також:  Зої Кравіц і Ченнінг Татум збираються одружитися

Згідно з зустрічним позовом, актор піддав свою колишню асистентку небажаним фізичним контактам, говорив «сексуальні комплементи» і поводився з нею, зокрема, як зі своєю «офісною дружиною». Де Ніро доручав їй «стереотипно жіночі завдання, такі як робота по дому», не платив їй достатньо через її статі і відмовлявся оплачувати численний понаднормовий годинник.

Колишня співробітниця попередила тоді, що розглядає можливість подання позову про дискримінацію. Де Ніро гнівно відреагував на це і зрештою завалив її судовим позовом. Це «образлива превентивна дія», повна неправдивих звинувачень. У зустрічному позові жінка вимагає щонайменше 12 млн доларів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я