“Якщо США припинять допомогу, Україна програє”

6

Міністр оборони США Ллойд Остін дотримується тієї самої думки.

Блінкен: «Якщо США припинять допомогу, Україна програє»

Уряд США виступив із жорстким попередженням про неприпустимість скорочення допомоги Україні через її підтримку Ізраїлю у війні проти радикального ісламського руху ХАМАС. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив на слуханнях у Сенаті, що президент Росії Володимир Путін хоче “використати” напад ХАМАС на Ізраїль. Він висловив сподівання, що війна на Близькому Сході «відверне» Захід та США скоротять підтримку України. «Якщо США припинять військову допомогу Києву, інші західні країни зроблять те саме»– попередив Блінкен.

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив на тих самих слуханнях, що без підтримки США Україна програє у своєму захисті від агресивної війни Росії. «Я можу гарантувати вам, що без нашої підтримки (України) Путін досягне успіху», – сказав Остін. «Якщо ми зараз висмикнемо килим з-під ніг, Путін стане тільки сильнішим і досягне свого: анексує суверенну територію свого сусіда».

Опозиційні республіканці проти нової допомоги Україні

США є головним прихильником України у війні проти Росії. З моменту початку агресивної війни з Росією у лютому 2022 року Вашингтон надав або пообіцяв надати Києву військову допомогу на суму близько 44 млрд. дол. Проте постачання зброї може припинитися найближчим часом, якщо Конгрес США не виділить нових коштів. Опозиційні республіканці, які становлять більшість у Палаті представників, виступають проти нової допомоги Україні.

Півтора тижні тому президент США Джо Байден звернувся до Палати представників із проханням про виділення більш ніж 105-мільярдного фінансового пакета, що включає 61,4 млрд. дол. для України та 14,3 млрд. дол. для Ізраїлю. З приводу коштів, що запитуються, вже почалися запеклі суперечки між адміністрацією і демократами Байдена, з одного боку, і республіканцями – з іншого.

Читайте також:  Американка виграла конкурс "Міс Всесвіт"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я