Арнольд Шварценеггер не схильний до нового шлюбу

25

“Це не так просто через дітей”, – пояснює він в інтерв’ю журналу “Bunte”.

Арнольд Шварценеггер не схильний до нового шлюбу

Після припинення шлюбу з Марією Шрайвер Арнольд Шварценеггер знайшов кохання в особі фізіотерапевта Хізер Мілліган. При цьому зірка «Термінатора» і молода американка майже на 30 років молодша за нього вже близько 10 років є парою. Однак про весілля поки не йдеться.

«Це не так просто через дітей», – пояснює зараз Шварценеггер в інтерв’ю журналу «Bunte». – Тому що для них ми з Марією назавжди належимо один до одного». За словами Шварценеггера, спільні діти Кетрін, Крістіна, Патрік та Крістофер прийняли стосунки з Хізер і вона їм «теж подобається», але: «Ми з Марією залишаємось їхніми батьками, є їхніми контактними особами у всіх сімейних справах. Хізер це знає та повністю поважає». Він вдячний своїй партнерці за це: «Це ще одна причина, через яку я її люблю. Вона розуміє мене з моєю історією».

Розлучення стало його «найбільшою поразкою»

Шварценеггер та його колишня дружина Шрайвер оголосили про своє розставання у 2011 році – після 25 років шлюбу. Колишній культурист та екс-губернатор Каліфорнії зраджував своїй дружині з давньою співмешканкою, і внаслідок цієї зради у них народилася дитина. Син Джозеф Баєн народився 1997 року через кілька днів після народження молодшої дитини Шрайвер та Шварценеггера – Крістофера.

Шварценеггер вважає, що розлучення залишається його найбільшою поразкою. «Мій шлюб розпався, коли мені було 65 років, і я був винен у цьому. Я розвалив свою сім’ю і виявився обличчям у бруді». Але йому вистачило мужності почати все спочатку, як стверджує він. Зірка «Термінатора» із захопленням каже: «Я не просто закохався у Хізер. Вона – моя друга половинка, у нас щасливі стосунки, бо ми абсолютно однакові». Вона «розумна, жорстка бізнес-леді та незвичайна жінка з великим серцем», – каже Шварценеггер.

Читайте також:  Журналіст запитав Моді і зазнав цькування в мережі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я