Спеціальний слідчий викликає до суду дочку Трампа

22

Після колишнього віце-президента Трампа Майка Пенса, його дочка тепер має дати свідчення з приводу штурму Капітолію США у січні 2021 року. Зокрема йдеться про те, яку роль у цьому відіграв колишній президент США.

 

Спеціальний слідчий викликає до суду дочку Трампа

Спеціальний слідчий, який веде розслідування щодо колишнього президента США Дональда Трампа, як повідомляється, викликав до суду його доньку Іванку та її чоловіка Джареда Кушнера.

Вони мають дати свідчення перед великим журі присяжних, зокрема, про роль Трампа у штурмі Капітолію США 6 січня 2021 року, як повідомили у середу ввечері (за місцевим часом) New York Times та інші американські ЗМІ. Міністерство юстиції США у листопаді призначило спеціального слідчого Джека Сміта для нагляду за розслідуванням щодо Трампа.

Сміт повинен займатися, з одного боку, розслідуванням у зв’язку із секретними урядовими документами, які Трамп зберігав у своєму приватному маєтку Мар-а-Лаго після звільнення з посади президента. З іншого боку, спеціальний слідчий має зайнятися розслідуванням нападу на Капітолій США 6 січня 2021 року.

Пенс також має дати свідчення

Два тижні тому стало відомо, що колишній віце-президент Трампа Майк Пенс також надасть свідчення. Він може послатися на виконавчий привілей – прерогативу уряду тримати певну інформацію у секреті.

Два роки тому прихильники Трампа штурмували будівлю парламенту у Вашингтоні. Конгрес зібрався там, щоб офіційно підтвердити перемогу на виборах демократичного суперника Трампа Джо Байдена. Натовп, що розбушевався, хотів перешкодити цьому. Іванка Трамп і Джаред Кушнер на той час працювали в Білому домі як близькі радники Трампа. Обох уже допитали слідчий комітет з приводу штурму Капітолію минулого року.

.

Читайте також:  Байден оголосив про укладання угоди з Канадою про надання притулку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я