Сотні американських військових літаків тимчасово скасовано після аварії

23

В армії США неодноразово відбувалися аварії з типом літаків, що широко використовується: Тепер флот повинен поки залишатися на землі. Ведеться розслідування. Задіяно понад 400 літаків.

Збройні сили США – Сотні американських військових літаків тимчасово скасовано після аварії

Після аварії американського військового літака минулого тижня армія США тимчасово вивела з експлуатації сотні літаків V-22 Osprey. За даними Командування спеціальних операцій ВПС США (AFSOC) та Командування авіаційних систем ВМС США (NAVAIR), весь парк літаків цього типу повинен залишатися на землі, допоки ведеться розслідування причин катастрофи. Попередні результати вказують на можливий дефект матеріалу, пише AFSOC (середа, місцевий час). Як запобіжний засіб NAVAIR у четвер оголосило, що підтримає це рішення. За даними Washington Post, ВПС, ВМС та Корпус морської піхоти використовують понад 400 літаків V-22.

У минулому неодноразово траплялися аварії за участю літаків цього типу. Нещодавно, 29 листопада, біля берегів Японії зазнав аварії американський військовий Osprey з вісьмома людьми на борту. Три тіла було знайдено, ще три – виявлено, повідомили у вівторок американські військові.

Компанії Boeing і Bell, які спільно виробляють літаки, готові надати допомогу, якщо американські військові попросять про це, повідомили представники компаній газеті Washington Post.

Троє людей загинули у серпневій катастрофі

У серпні три американські морські піхотинці загинули під час навчань в Австралії, зіткнувшись з іншою моделлю Osprey. За даними New York Times, понад 60 смертей були пов'язані з аваріями Osprey з того часу, як американські військові почали використовувати цей літак на початку 1990-х років.

За словами виробника, літак використовує ротори для вертикального зльоту та посадки, як вертоліт, а потім може летіти як літак на великій швидкості та висоті. Японія також використовує моделі Osprey. У зв'язку з недавньою аварією країна на якийсь час призупинила всі польоти своїх власних 14 Osprey.

Читайте також:  Урагани в Америці: сезон закінчується

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я