Прозорий та вигідний обмін валют у Рівному

15
валюта

Від чого залежить курс валют? Чому зазвичай перед великими святами спостерігається здешевлення? Як вигідно обмінювати валюту? Як дізнатися курс валюти, якщо зараз його не показують на табло обмінників? Так багато питань. І на всі ви легко знайдете відповідь завдяки ліон рівне – мережі обмінних пунктів в нашому місті.

Яка валюта користується попитом?

Зважаючи на події в країні, останнім часом ми спостерігаємо активізацію на ринку валют таких грошових одиниць:

  • долар США;
  • євро;
  • польський злотий.

І це передбачувано. Курс гривні завжди прирівнювався до долара, євро також було в постійному обігу, та й злотий також. Правда, останній стає все більш затребуваним в обмінних пунктах, оскільки величезна кількість громадян виїхала на постійне чи тимчасове перебування до сусідньої країни – Польщі. А тут залишилися батьки, інші члени родини, яким потрібно допомагати.

Також протягом кількох останніх місяців все більш затребуваним стає обмін фунтів стерлінгів, чеської крони, канадського долара, швейцарського франка. Якщо ви думаєте, що окрім доларів, євро і злотих ви не зможете обміняти ніяку іншу валюту, то глибоко помиляєтесь. Саме Lion надає широкий спектр послуг з обміну іншої, менш популярної в Україні валюти.

Чому Ліон Курс?

Обмінних пунктів сьогодні достатньо. Та вибір рівнян падає саме на Ліон. В чому причина? Одну з них ви уже знаєте – це можливість обміну не лише долара, а й інших грошових одиниць. Окрім цього:

  1. розміщення обмінних пунктів в ключових точках міста – Центр, Автовокзал, мікрорайон Ювілейний, мікрорайон Північний;
  2. зручні години роботи без перерви на обід;
  3. графік зміни курсу – видно падіння чи зростання вартості у відсотковому співвідношенні.

А ще привітний та досвідчений персонал (з економічною освітою), надійна техніка перевірки та перерахунку коштів, охоронна система, конфіденційність, видача офіційного чека.

Читайте також:  Все, що треба знати про кредити онлайн

Всі ми знаємо, що ситуація в країні нестабільна. Не знаєш, чого очікувати наступної миті. Безліч факторів впливають на курс валют – економічні та форс-мажори. Та й банківська система працювала певний час не на всю потужність. І навіть сьогодні не в кожному банку можна придбати навіть долар. А обмеження на операції з картковими рахунками. Усе це накопичилося і стало причиною активного пошуку інших можливостей проведення валютних операцій. Однією з таких і стала співпраця саме з обмінними пунктами – швидко, надійно та завжди в наявності.

А як дізнатися курс валют на даний момент? Достатньо вбити в пошуку і мережа видасть всю необхідну інформацію на сьогоднішній день. І Ліон Курс там точно буде.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я