Справа Халемби займає федеральний виконавчий комітет AfD

9

Прокуратура Вюрцбурга наразі веде розслідування щодо члена парламенту Баварії від AfD Даніеля Халемби за звинуваченням у розпалюванні ненависті. Молодий політик став предметом обговорення у федеральному виконавчому комітеті.

Сторони – Справа Халемби займає федеральний виконавчий комітет AfD

Підбурювання народу та інші звинувачення на адресу баварського депутата парламенту від AfD Даніеля Халемби наразі обіймають і федеральне керівництво партії. За словами прес-секретаря у четвер, федеральний виконавчий комітет обговорить цю справу на засіданні наступного понеділка увечері. За даними газети Main-Post, мова також піде про можливі порушення правил AfD, в яких звинувачують Халембу як голову округу AfD у Вюрцбурзі. У Баварії за всією партією AfD стежить Управління захисту конституції.

Федеральний виконавчий комітет «в робочому порядку» запросив заяви від виконавчого комітету AfD у Баварії, виконавчого комітету AfD у Нижній Франконії, виконавчого комітету Junge Alternative та від одного з членів партії, «щоб виключити будь-які порушення правил партії у цьому питанні», – заявив прес-секретар -секретар. Про це раніше повідомляла газета Main-Post. Ці заяви були отримані у повному обсязі та в даний час аналізуються. «Частиною цієї оцінки будуть також звинувачення та розслідування щодо відповідного члена нашої партії».

Прокуратура Вюрцбурга веде розслідування щодо Халемби за звинуваченням у підбурюванні народу та використанні символіки антиконституційних організацій. Студент, який востаннє жив у Вюрцбурзі, відкидає звинувачення. Тим часом Халемба заарештували на підставі ордера на арешт, виданого районним судом Вюрцбурга. Однак дія ордера була припинена за дотримання певних умов: вимоги щодо надання звітності та заборона на контакти з іншими підозрюваними. До них входять члени вюрцбурзького братства «Тевтонія Праг», до якого належить і сам Халемба.

Читайте також:  Пропагандистське відео "Лікарів без кордонів" на користь RSF

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я