ISW попереджає про настання російських військ у Луганську

23

Росія нарощує сили не лише на Луганщині, але в інших районах майже не реєструються атаки. Інститут вивчення війни США робить із цього конкретні висновки.

ISW попереджає про настання російських військ у Луганську

Стратегічне розгортання Росією різних сил вказує на великий наступ у Луганській області найближчим часом, вважає американський Інститут вивчення війни (ISW). Розгортання звичайних сил уздовж цього фронту, а також той факт, що на фронтах в інших районах відбувалися лише обмежені атаки, говорять про те, що російські сили готуються до «рішучих дій» у Луганську, сигналізує про настання російських військ – йдеться в останній доповіді вашингтонської. аналітичного центру у середу (за місцевим часом).

Розвідка підтверджує здогади про настання російських військ

Низка заяв розвідки підтверджує цю оцінку, йдеться у документі. Згідно зі звітом, спорадичні атаки в інших місцях служили для відволікання та розсіювання українських сил.

Інститут США описав найімовірніший хід російського наступу як наступ по осі між містами Сватове та Кремінна. Згідно з доповіддю, ця атака має просуватися через великі логістичні центри міст Луганськ та Старобільськ до кордону адміністративного району, де зрештою і мають бути відвойовані ті частини області, які залишаються під контролем України.

Росія, можливо, сподівається провести подальші атаки до Харківської області з лінії Сватів-Кремінна та відвоювати критично важливу місцевість на півночі Донецька. «Однак вкрай малоймовірно, що російські сили зможуть суттєво просунутися цією осею, навіть якщо вони зроблять успішну атаку в цьому секторі», – йдеться у звіті.

Читайте також:  Російські ракетні обстріли в кількох регіонах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я