Успіхи України в ході контрнаступу

13

З початку контрнаступу Україна відвоювала близько 253 квадратних кілометрів землі. Це майже стільки, скільки Росія захопила більш ніж за шість місяців.

Інститут США: успіхи України під час контрнаступу

Інститут США відзначив успіхи України в ході контрнаступу, що триває. З початку свого контрнаступу п’ять тижнів тому Україна звільнила майже стільки ж території, скільки Росія завоювала за понад шість місяців, стверджують американські експерти. З 4 червня українські військові змогли відвоювати близько 253 квадратних кілометрів території, повідомив у понеділок вашингтонський Інститут вивчення війни (ISW), ґрунтуючись на власних даних.

Для порівняння, Росія змогла відвоювати 282 квадратні кілометри за шість місяців у ході зимового наступу, розпочатого 1 січня, сказав ISW. Інститут зазначає, що використовує власні дані для порівняння наземних здобутків обох країн.

Росія напала на сусідню країну 24 лютого 2022 року. З того часу Україна чинить опір загарбникам за військової та фінансової підтримки західних країн. Контрнаступ України, з яким пов’язані великі очікування, триває з початку червня. На думку західних військових спостерігачів, прогрес іде повільно. Однак останні дані ISW свідчать про те, що воно все ж таки успішніше, ніж зимовий наступ російських військ.

Читайте також:  Актуальна ситуація у війні проти України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :