Сурогатна мати народила Періс Хілтон сина. Для 41-річної світської діви це первісток

175

Люди щиро думали, що легендарна Періс Хілтон у принципі не розглядає для себе можливості мати сім’ю та дітей. Жінку, яку у 2008 році називали головною світською левицею планети, просто неможливо уявити у ролі дружини та матері. Ось тільки для спадкоємиці мережі готелів “Хілтон” немає нічого неможливого. Красуня щасливо вийшла заміж за коханням, а буквально днями народився син Періс Хілтон! І для жінки з вищого суспільства зовсім неважливо те, що дитину народжувала не вона.

Син Періс Хілтон та історія шлюбу світської левиці

Модель, актриса, зірка реаліті-шоу

Якщо говорити сутнісно, ​​саме Періс Хілтон стала для мільйонів людей збиральною особою «золотої молоді». Та й образ трохи дурнуватої, але спокусливої ​​та хитрою блондинки в суспільстві вже теж давно асоціюється саме з нею. І це все при тому, що навіть атестат про середню освіту Періс отримала насилу.

Втім, дурненькою мадам Хілтон не назвеш. Так, з освітою у красуні не склалося, але не через відсутність розуму, а через пристрасть до світського життя. Крім того, ще з глибокої юності Періс заробляла своєю працею величезні суми. Для того, щоб подібним чином монетизувати своє життя, потрібно добре розуміти!

Пропалюючи життя

Втім, із роками любов Періс до нестримних розваг дещо стихла. Так, ще 20 років тому красуня не мала жодного дня без скандалу чи звернення до поліції. Але з віком усі ми замислюємося про власне здоров’я. А з цим, на жаль, у знаменитості планетарного масштабу виникли проблеми.

Час безоглядних розваг скінчився. Критики Періс з нетерпінням чекали, що тепер знаменита блондинка гірко пошкодує про вчинене. Але прорахувалися! Як з’ясувалося, ще в юності Хілтон вжила всіх можливих заходів, які забезпечують можливість появи на світ здорової дитини. Заморожені заздалегідь яйцеклітини – лише один із безлічі запасних варіантів в обоймі світської левиці!

Читайте також:  Огляньтеся навколо: 5 речей, які мають бути вдома у щасливих людей

Історія кохання

Бізнесмен Картер Реум, за якого у листопаді 2021 року вийшла заміж Періс, протягом більш ніж 15 років був найкращим другом красуні. Згодом дружба та довіра переросли у кохання. Ну а тепер Картер став не тільки чоловіком мадам Хілтон, а й батьком їхньої спільної дитини. Поки що єдиного, але хто знає…

Зрозуміло, син Періс Хілтон народився не звичним для більшості з нас способом! Так, лікарі світської левиці стверджують, що за бажання вона могла б народити і сама. Але 41-річна красуня хотіла уникнути будь-яких ризиків. Тому витратила масу сил та коштів на пошуки ідеальної сурогатної матері.

Довгоочікувана дитина

Зважаючи на все, хитрі плани Періс Хілтон увінчалися успіхом. Буквально днями жінка виклала у Мережу знімок, де тримає руку немовляти. Судячи з кольору смайлика, що супроводжував фото, у Періс та її коханого син Але жодних інших деталей Хілтон поки що публіці не розкрила. Красуня чудово знає, на що здатні папараці, тому спілкуватиметься з ними на своїх умовах. Ну а поки Періс і Картер Реум просто радіють життю, перебуваючи на сьомому небі від щастя, адже їхній спадкоємець народився здоровим і міцним!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я