Парламентська група СДПН закликає підтримати базові дитячі посібники

15

Після скептичних коментарів Федерального міністерства фінансів з приводу перших пропозицій базової допомоги на дитину парламентська група СДПН підтримує цей проект. Це узгоджений проект усієї коаліції, сказав заступник голови парламентської фракції СДПН Зенке Рікс берлінському агентству Deutsche Presse-Agentur. «Тому я очікую, що ВДП і федеральний міністр фінансів погодяться з цим». Німецька конфедерація профспілок (DGB) також вимагає прискорити процес.

Рікс наголосив: «Боротьба з дитячою бідністю і, отже, запровадження базової дитячої допомоги є головним пріоритетом для СДПН – насамперед під час кризи, але також і після неї. З дитячою бідністю не можна боротися за допомогою низьких податків, і точно не за допомогою нульових витрат.

Член виконавчого комітету DGB Аня Піль сказала агентству dpa, що дитяча бідність – це скандал, що загрожує важкими наслідками для постраждалих. «За жодних обставин федеральний уряд не повинен відкладати боротьбу з цією бідністю – звісно, ​​не в такій багатій країні, як Німеччина. Ми очікуємо, що Світлофор швидко запровадить базову допомогу на дитину, оголошену у коаліційній угоді». Щодня неробство позбавляє дітей важливих можливостей для розвитку.

Міністр фінансів демонструє подив

Федеральне міністерство фінансів із подивом відреагувало на публікацію основних положень про базову допомогу на дитину. «Тут не було дотримано внутрішніх урядових процедур. Результати роботи міжвідомчих робочих груп ще не готові», – сказав Крістіан Лінднер (СвДП). Тому ще зарано давати оцінку.

«Усі коаліційні проекти мають вписуватися до федерального бюджету. Крім того, необхідно вивчити вплив на ринок праці». У багатьох випадках батькам дітей доведеться повернутися на роботу, щоб подолати бідність сім’ї. Тут не повинно бути жодних нових стимулів, які б вели в неправильному напрямку, було підкреслено в п’ятницю.

Читайте також:  Шольц проводить переговори з Лінднером щодо федерального бюджету

Міністр у справах сім’ї Ліза Паус (Зелені) раніше представила основні положення базової дитячої допомоги, запланованої коаліцією ХДС/ХСС, та винесла їх на внутрішнє голосування уряду. Плани було оприлюднено у четвер. Базова допомога на дитину є одним із центральних планів соціальної політики коаліції СДПН, «зелених» та ВДП. До нього мають бути включені різні пільги – від допомоги на дитину та надбавки на дитину до фінансової підтримки шкільних поїздок та дозвілля. Багато сімей не звертаються за посібниками через незнання чи бюрократичні перешкоди.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я