Експерт із зовнішньої політики СДПН високо оцінив вчинок Пісторіуса

17

Після зустрічі на підтримку України експерт із зовнішньої політики Нільс Шмід захистив нового міністра оборони Бориса Пісторіуса (обидва – СДПН) від критики. Шмід сказав у суботу вранці по радіо Deutschlandfunk, що він задоволений тим, як міністр повівся. Він сказав, що справа не в тому, що Пісторіус тепер має почати рахувати танки, а в тому, що це питання складання розумних пакетів для підтримки України у координації з партнерами. І це треба було підготувати.

Після конференції в Рамштайні, Рейнланд-Пфальц, політики зі «світлофорної» коаліції та опозиції висловили розчарування подальшим відстроченням рішення про постачання німецьких бойових танків в Україну. “Історія дивиться на нас, і Німеччина, на жаль, щойно зазнала невдачі”, – сказала, наприклад, голова Комітету з оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн (СвДП) в ефірі телеканалу ZDF. Спілкування канцлера Олафа Шольца (СДПН), зокрема, з цього питання стало «катастрофою», оскільки, з одного боку, Німеччина надає масовану підтримку Україні, але відсутність рішення щодо бойових танків створює інше враження. Шольц має дати пояснення з цього приводу.

У Рамштайні Пісторіус оголосив про перегляд наявності та кількості танків “Леопард”. Водночас, політик СДПН сказав: «Враження, яке іноді створюється, що існує закрита коаліція і Німеччина стоїть на заваді – це враження помилкове». За його словами, є вагомі причини за пологи, і є вагомі причини проти них. Усі аргументи мають бути ретельно зважені. Цю оцінку поділяють багато союзників. Пісторіус перебуває на своїй посаді з ранку четверга.

Шмід підкреслив, що необхідно ретельно та виважено зважувати ризики ескалації та координувати дії з союзниками. Очевидно, сказав він, що поки що немає єдиної думки, «але це не означає, що таке постачання зброї не може відбутися». Робота над ним продовжується.

Читайте також:  Федеральний міністр внутрішніх справ хоче заборонити напівавтоматичну зброю.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я