Хамський твіт німецького МЗС обурив Африканський союз

45

Твітт МЗС Німеччини про візит Лаврова до Південної Африки з емодзі тварини викликав дипломатичний скандал. “Поширення “жахливих кліше” для набору геополітичних очок не принесе Німеччині друзів”, – відповіла Африканська програма Карнегі.

Твіт Міністерства закордонних справ Німеччини про візит міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова до Південної Африки зустріли критики. Повідомлення на англомовному акаунті AA у Twitter гласило: «Міністр закордонних справ Росії Лавров перебуває в Африці не для того, щоб побачити (емодзі леопарда), а щоб прямо заявити, що партнери України «хочуть знищити все російське»». Твіт відноситься до звинувачень, зроблених Лавровим у понеділок у Південній Африці. Він заявив, що Захід веде війну проти Росії в Україні. Твіт німецького МЗС обурив Африканський союз, і не лише його.

Реакція на твіт німецького МЗС: “Африка – це не просто континент для сафарі”

Ебба Калондо, прес-секретар голови Африканського союзу (АС) Муси Факі, запитала у Твіттері АА, чи є люди та тварини Африки жартом для уряду Німеччини. “Зрештою, міністр закордонних справ Анналена Бербок (“Зелені”) не дивилася на тварин під час свого візиту до Ефіопії в середині січня”, – пише Калондо. “Африка – це не просто континент для сафарі”, – йдеться в численних коментарях.

«Поширення «жахливих кліше» для набору геополітичних очок не принесе Німеччині друзів»

«Поширення «жахливих кліше» для набору геополітичних очок не принесе Німеччині друзів», – написала в Твіттері Зайнаб Усман, директор Африканської програми Карнегі, що базується в США. Інші коментатори назвали твіт АА дипломатичним фіаско.

Політичний блогер Джон Аравосіс припустив, що можливо AA хотіли приховано пожартувати з приводу основних бойових танків Leopard, якими Німеччина зараз підтримує Україну в її війні проти Росії.

Читайте також:  ХДС: Шредера потрібно позбавити нагород

Станом на ранок четверга твіт німецького МЗС від 24 січня було переглянуто майже два мільйони разів, ним поділилися майже 2700 разів та прокоментували понад 600 разів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я