ХДС та ХСС представляють документ із десяти пунктів

11

З новою програмою з десяти пунктів ХДС і ХСС хочуть представити себе як чітку альтернативу уряду світлофора з погляду змісту та стратегії. Основними вимогами є: значне зниження податків і внесків, «мораторій на обтяження» для компаній, «високотехнологічний порядок денний» для Німеччини, а також посилення заходів проти кланової злочинності. Закон про опалення категорично відкидається і ХДС/ХСС також закликає до скасування податку на спадщину батьківського будинку. Документ має назву «Порядок денний для Німеччини» і має бути обговорений і прийнятий на спільному засіданні президій двох партій цієї п’ятниці в Мюнхені. Документ був наданий у розпорядження Deutsche Presse-Agentur у четвер увечері.

«Таким чином ми відновлюємо наші претензії на єдине представництво буржуазії», – йдеться у документі, який увечері було розіслано членам президії. “Союз виступає за курс замість хаосу, за орієнтовану на громадян реальну політику замість ідеологічної моральної політики”. Він сказав, що федеральний уряд посилює проблеми, замість того, щоб приймати їх серйозно: «все нові та нові вимоги та обтяження, заборони та патерналізм, ідеологічна соціальна політика замість політики для суспільства, сварки на світлофорі замість стабільності для Німеччини». «Більше дебатів і менше за диктат», – вимагає Союз.

AfD, яка в неділю вперше в історії Німеччини здобула посаду в районній раді, у документі не згадується. «Прояв відносини означає обговорення питань замість наклепу на виборців», – йдеться в одному із пунктів документа.

Деякі пункти зі списку вимог з першого погляду:

– ХДС та ХСС вимагають «наступу на полегшення» для середнього класу. Необхідне «широке полегшення податків і внесків для тих, хто низько і нормально заробляє». Крім того, ХДС/ХСС вимагають фінансових стимулів для більшої кількості роботи, «наприклад, через звільнення від податків за понаднормову роботу чи активну пенсію: більша продуктивність має бути більш винагороджуваною».

Читайте також:  Лідер парламентської фракції ВДП з "терпінням закінчується"

– Спілка каже «немає закону про опалення і немає податку спадщину батьківського будинку». Податок на передачу нерухомості для першого власника повинен бути знижений, і не повинно бути жодних додаткових вимог, які б на якийсь час зробили будівництво дорожчим.

– ХДС та ХСС вимагають «припинити всі плани, які обтяжують компанії додатковою бюрократією, підвищенням зборів та податків або збільшенням витрат на розміщення». Крім того, податок на електроенергію має бути негайно знижений до необхідного для Європи мінімуму. ХДС/ХСС хочуть, щоб захист клімату працював «насамперед через ринкові стимули, а не через законодавчі заборони».

– За допомогою нового інноваційного фонду, що фінансується з державних та приватних коштів, ХДС та ХСС хочуть розробити «високотехнологічний порядок денний» для Німеччини. «Перший квантовий комп’ютер, перший реактор ядерного синтезу, перший європейський штучний інтелект – ми хочемо, щоби на цих інноваціях було написано «Зроблено в Німеччині»», – йдеться у документі.

– ХДС/ХСС закликає до «значного скорочення нелегальної міграції», а також наголошує: «Поки зовнішні кордони Європи не будуть ефективно захищені, ми маємо захищати наші національні кордони».

– Серед іншого, ХДС та ХСС вимагають «негайної висилки» членів іноземних кланів. Для членів клану з німецькими паспортами так званий превентивний висновок має бути продовжено – принаймні у разі обґрунтованої підозри у підготовці нових кримінальних злочинів.

– ХДС/ХСС хоче «пакет заходів щодо безпеки жінок і значно жорсткіші заходи проти насильства щодо жінок». «З цією метою ми хочемо запровадити браслет на кісточку для цифрового моніторингу насильницьких злочинців та запобігання порушенням заборон на близькість», – йдеться у спільному документі.

– Крім постійного збільшення видатків на оборону, Союз закликає до укладання «угоди про озброєння НАТО». «Країни НАТО мають звільнитися між собою від регулювання експорту зброї або закону про закупівлю, – йдеться далі. Оборонний альянс не повинен зазнати невдачі через адміністративну бюрократію».

Читайте також:  Сотні тисяч людей хочуть вийти на демонстрацію проти пенсійної реформи

«Цими рішеннями ми можемо знову дати народу Німеччини більше впевненості у нашій демократії та більше правової визначеності у нашій державі», – стверджують ХДС та ХСС. «На нас чекають політичні дискусії на всіх політичних рівнях. Але ми не припустимо, щоб праводумні громадяни нашої країни були змушені ставити питання, чи можуть вони як і раніше висловлювати свою думку, не піддаючись за це дискредитації. Ми виступаємо проти морально роздутого звуження суспільного дискурсу».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я