Колишній віце-президент США Пенс відвідав Україну

13

«Дуже важливо, щоб Америка продовжувала лідирувати на світовій арені».

 

Колишній віце-президент США Пенс відвідав Україну

Відвідавши Україну, колишній віце-президент США Майк Пенс явно став на бік країни, яка зазнала нападів. При цьому він також чітко окреслив свою позицію у боротьбі за кандидатуру республіканського президента США на виборах 2024 року. «Дуже важливо, щоб Америка продовжувала лідирувати на світовій арені. Щоб ми протистояли голій агресії, яку ми тут спостерігаємо», – сказав 64-річний віце-президент в опублікованому в четвер інтерв’ю журналісту NBC, яке, за словами американського мовника, було записано у місті Мощун, неподалік Києва.

«Війна тут, в Україні – це не наша війна, але свобода – це наша боротьба», – сказав Пенс. “Підтримка України в її оборонній боротьбі проти Росії відповідає національним інтересам США”, – сказав він.

Пенс також зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським у Києві. «Підтримка США нашої боротьби за свободу є життєво важливою», – сказав Зеленський. Пенс також відвідав передмістя Бучі та Ірпеня. Телеканал NBC опублікував фотографії, на яких республіканець спілкується з жителями Ірпеня та покладає квіти.

Пенс працював заступником колишнього президента Дональда Трампа у Білому домі з 2017 по 2021 рік. Зараз він кидає виклик своєму колишньому босові у перегонах за президентську номінацію – обидва хочуть балотуватися від республіканців на президентських виборах у листопаді наступного року. Трамп значно випереджає інших претендентів-республіканців у опитуваннях.

Читайте також:  Тревісу Кінгу в США висунуто звинувачення в дезертирстві

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я