Парламент Гессена ухвалив реформу законів про безпеку

17

Опозиція сумнівається у тому, що реформа є конституційною.

 

Парламент Гессена ухвалив реформу законів про безпеку

Парламент Гессена голосами чорно-зеленої коаліції ухвалив реформу законів про безпеку. Влада отримує більше інструментів для відеоспостереження за небезпечними місцями та боротьби з правим екстремізмом. Крім того, буде посилено парламентський контроль над Управлінням із захисту конституції.

Міністр внутрішніх справ Петер Бойт (ХДС) пізно ввечері в четвер у Вісбадені говорив про «посилення безпеки» та «збалансований» пакет законів. Опозиція виступила із різкою критикою. Вона сумнівалася, що реформа в усіх своїх частинах є конституційною. СДПН, ВДП та «Ліві» проголосували проти, AfD утрималася.

За словами депутата від партії «зелених» Єви Гольдбах, з метою захисту від домашнього насильства поліція більше не зможе видворяти з квартири людей, які вже виявили насильство. У разі ігнорування наказу про заборону контактів або відповідних загроз у майбутньому, за рішенням суду, електронний браслет на кісточці також може бути використаний для спостереження за особами, які виявляють насильство.

Закон про захист Конституції також модернізували відповідно до вимог Федерального конституційного суду. За словами Гольдбах, у майбутньому суди вирішуватимуть, чи можна задіяти таємних агентів чи таємних слідчих. За її словами, члени парламентського комітету з контролю за діяльністю Державного відомства з охорони Конституції матимуть більші можливості для отримання інформації від цього органу.

Під загрозою довіра громадян до держави

Хайке Хофманн з опозиційної СДПН говорила про символічну політику та недоліки конституції. «Чорно-зелені» повинні швидше подбати, наприклад, про достатню кількість місць у жіночих притулках для жінок, які постраждали від насильства.

На думку Торстена Фельстехаузена з Лівої опозиції, нові правила дають поліції «повноваження щодо стеження і збору даних, що далеко йдуть, без забезпечення достатніх гарантій і прозорості». Це ставить під загрозу довіру громадян до держави.

Читайте також:  Знести будинок у штаті Джорджія простіше, ніж здається

Опозиція знову нагадала рішення Федерального конституційного суду визнати неконституційним програмне забезпечення поліції для аналізу даних «Hessendata». Це дозволяє поліцейським прочісувати величезні масиви даних, щоб швидше визначити злочинців. Міністр Бойт згадав про покращення, які були реалізовані.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я