Bayer оскаржить дві нові постанови щодо гліфосату в США

11

При цьому Bayer наголошує, що, як і раніше, переконана в безпеці гліфосату.

Bayer оскаржить дві нові постанови щодо гліфосату в США

Bayer оскаржить дві нові постанови щодо гліфосату в США: Нові неприємності для Bayer в американській судовій суперечці про ймовірну небезпеку знищення бур’янів гліфосатом. Після того, як суд присяжних у Філадельфії нещодавно присудив 83-річному Ерні Каранчі, який звинувачує гліфосат у своєму раку, 25 млн дол. збитків і 150 млн дол. на користь компанії. Це дві судові поразки протягом одного тижня, після того, як раніше компанія Dax виграла дев’ять справ.

При цьому Bayer наголошує, що, як і раніше, переконана в безпеці гліфосату. Сума збитків щодо останньої справи ще може знизитися. Присяжні США часто присуджують позивачам великі суми, які судді нерідко знижують.

Компанія Bayer отримала проблеми, пов’язані з препаратом для знищення бур’янів Roundup на основі гліфосату, в 2018 році в результаті придбання компанії Monsanto за 60 млрд дол. У тому ж році було перше судове рішення проти компанії Dax, що викликало хвилю судових позовів у США. У 2020 році Bayer запустила програму вартістю мільярди доларів з врегулювання більшості позовів без визнання своєї відповідальності.

Bayer вже врегулювала значну частину позовів. Навесні, під час подання фінансових показників на 2022 рік, було оголошено, що приблизно з 154 000 поданих позовів близько 109 000 були врегульовані або не відповідають критеріям врегулювання. Крім того, до кінця 2022 року Bayer може розраховувати на резерв у розмірі 6,4 млрд доларів США, який вона зарезервувала для врегулювання існуючих та майбутніх позовів щодо гліфосату.

Читайте також:  Президент КМК побоюється нестачі вчителів ще років десять чи близько того

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я