Хайді Клум дала перші натяки на свій костюм на Хелловін

19

Він буде грандіозним, у цьому можна не сумніватися – доведеться перекрити навіть вулиці Манхеттена, кокетує Клум.

Хайді Клум дала перші натяки на свій костюм на Хелловін

Хайді Клум дала перші натяки на свій костюм на Хелловін: Вона грає з очікуваннями своїх шанувальників напередодні страшної ночі цього року. «Затишшя перед бурею», – написала 50-річна співачка в Instagram поруч із фотографією, на якій вона оголена лежить на плюшевому дивані. Над нею – величезна картина із зображенням хвилі. Мій девіз на цей Хелловін: «Будь здоровий або йди додому»– Додала вона.

Німецька модель щороку влаштовує велику вечірку з нагоди Хеллоуїна 31 жовтня та відома своїми надзвичайно складними костюмами. Як сказала Клум ведучому Джиммі Феллону, цього року її костюм буде «гігантським».

Для цього їй довелося спеціально перекрити кілька вулиць на Манхеттені, що було дуже непросто, додала Клум з усмішкою. Комік Феллон припустив, що Клум стане в образі гігантського робота-трансформера. Вона клянеться, що це не так, – заперечила Клум.

Що Клум вже придумала для Хеллоуїна

Минулого року уродженка Рейнланда, провідна програми «Наступна топ-модель Німеччини», стала хітом соціальних мереж в образі гігантського хробака.

Минулого року Хайді Клум з'явилася на власній вечірці у вигляді гігантського хробака, який висів на вудці чоловіка Тома Каулітця.

До цього вона вже перевтілювалася в перевертня, інопланетянина або стару версію себе. Очікується, що на Хелловін у Нью-Йорку Клум знову відвідає безліч знаменитостей.

Читайте також:  Вибори у Туреччині важливі для майбутнього демократій

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я