Метью Перрі страждав від багатьох проблем в особистому житті

78

Смерть колишнього актора серіалу «Друзі» Метью Перрі у віці всього 54 років позначилася на соратниках і шанувальниках. Ймовірні інсайдери дають уявлення про душевне життя актора. Тим часом тіло актора видано для поховання.

Метью Перрі страждав від багатьох проблем в особистому житті

Ні для кого не секрет, що актор Метью Перрі страждав від багатьох проблем у особистому житті. Адже він сам відкрито розповідав про свої багаторічні пристрасті до наркотиків та алкоголю, наприклад, у своїх мемуарах «Друзі, коханці та велика страшна річ», опубліковані рік тому. У книзі він повідомив, що півжиття присвятив боротьбі зі своєю залежністю. Він пройшов через реабілітаційні центри цілих 64 рази.

Навіть після смерті Перрі, якого в суботу знайшли мертвим у джакузі свого будинку в Лос-Анджелесі у віці всього 54 років, при ньому, як повідомляється, були виявлені прописані йому ліки. Як повідомив американський портал «TMZ» з посиланням на «джерела в правоохоронних органах», йдеться про антидепресанти, протитривожні препарати та ліки для лікування хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ). На це захворювання легень часто страждають люди, які, як Перрі, багато років інтенсивно курять.

«Сум і депресія»

Але проблеми із залежністю та здоров’ям були не єдиними обставинами, які турбували актора, йдеться у повідомленні Daily Mail. За словами неназваних інформаторів з його оточення, Перрі страждав від самотності. Після довгої низки невдалих відносин колишня зірка серіалу «Друзі» була «сумною і пригніченою», цитує «Daily Mail» свої джерела.

«Метью завжди мріяв про ідеальну родину», – повідомив британській газеті один із інсайдерів. І далі: «Він хотів мати дружину і хоч пару дітей. Він сказав, що був би не проти одружитися з жінкою, яка вже має дітей».

За даними Daily Mail, Перрі мав близькі стосунки з вітчимом, який був щасливий у шлюбі з його матір’ю протягом 42 років. Тому він не проти створити сім’ю з прийомними дітьми.

Читайте також:  Фонд захисту пацієнтів: страйк лікарів незрозумілий

«Шукав щастя не в тих місцях»

У минулому всі відносини Перрі рано чи пізно закінчувалися невдачею. Це і короткочасний роман з «Красунькою» Джулією Робертс у 1990-х роках, і тривалий зв’язок з колегою-актрисою Ліззі Каплан у період з 2006 по 2012 рік, а заручини 2020 року з літературним менеджером Моллі Гурвіц були розірвані.

«Метью зустрічався із десятками жінок. Але в результаті йому завжди здавалося, що їх цікавлять лише його гроші та слава. Однак він був занадто марнотратний», – Знову цитує Daily Mail одного зі своїх інформаторів. “Щастя – це все, чого хотів Метт”, – продовжує газета. Але він завжди шукав кохання та щастя не там, де потрібно». Як сумно, що він помер на самоті».

Токсикологічний звіт ще не готовий

Незважаючи на те, що в будинку актора, ймовірно, були знайдені наркотики, обставини його смерті ще з’ясують. Розтин тіла зірки не дав жодної прямої інформації, одностайно повідомляють американські ЗМІ. За даними TMZ, відповідальні коронери опублікували перший звіт. Однак без токсикологічного висновку, який ще не готовий, точну причину смерті поки не можна визначити.

До остаточного встановлення причин смерті можуть пройти тижні або навіть місяці. Проте, влада вже дала добро на передачу тіла сім’ї Перрі, щоб вона могла подбати про похорон, пише «TMZ». Тим часом родичі актора виступили із заявою: «Ми вбиті горем у зв’язку із трагічною загибеллю нашого улюбленого сина та брата. Меттью приніс світу стільки радості як актор і як друг. Ви все так багато означали для нього, і ми цінуємо величезне кохання, яке переповнювало нас».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я