Анна Козакова – лікар гінеколог-хірург

562
Анна Козакова

Мене звати Анна Козакова. Мені завжди хотілося чимось допомагати жінкам, робити для них щось корисне, покращувати якість їх життя. І ось сьогодні я – практикуючий хірург-гінеколог.

Мої контакти:

Мій шлях в медицині

Та все по-порядку. Я – уродженка Рівненщини. Вищу медичну освіту здобула у Львівському медичному університеті на спеціальності “Лікувальна справа”. Проходила інтернатуру у Рівненському та Львівському перинатальних центрах. Щодо стажування мені пощастило! Випала нагода отримати важливий досвід в Німеччині – у місті Любек при університетській клініці (відділення трансплантології). Тому коли вдруге запропонували попрактивутися в цій країні – погодилася без вагань. Уже в місті Альтьотінг в гінекологічному відділенні місцевої клініки.

Стажування за кордоном допомогло порівняти можливості медицини та якість надання послуг в Україні та за кордоном. Тепер я впевнена, що для пацієнта найкраще отримати не просто якісну допомогу, а комплексну (коли усе в одному місці). Що і стало поштовхом продовжувати розвиватися та удосконалювати сучасну українську медицину в силу своїх можливостей. В житті все ж починається з малого!

По закінченню стажування розпочала практику в Рівненському військовому госпіталі на посаді хірург-гінеколог. Згодом зрозуміла, що цього замало. Хотілося працювати із сучасним обладнанням. Певно, думки матеріалізуються. Мені запропонували працювати гінекологом у Рівненській приватній клініці Life Clinic. Звісно, я погодилася. Хоч і було страшно, що на все просто не вистачить часу.

Та я швидко “втягнулася”. І зрозуміла – можу ще. Сьогодні до мене на прийом можна записатись і в клініці “Алхімія краси”.

Anna Kozakova

Як я можу допомогти?

Сьогодні маю досвід, вміння і бажання проводити не лише огляд і спостереження за здоров’ям жінки, а й знаю, як допомогти. Що й успішно роблю та спеціалізуюся в таких напрямках:

  • консультативний огляд;
  • УЗД органів малого тазу;
  • лікування вроджених і набутих гінекологічних захворювань;
  • хірургія малоінвазивними методами – гістероскопія та лапароскопія;
  • лікування пролапсу тазового дна – синдрому релаксації тазового дна, що призводить до нетримання сечі;
  • TVT-O – слінгові малоінвазивні операції;
  • естетична гінекологія (лазерне інтимне омолодження, лабіопластика, нитковий ліфтинг);
  • післяопераційний супровід пацієнта – з метою запобігання виникненню можливих ускладнень.
Читайте також:  Топ 5 причин болючого статевого акту для жінки

Для мене це не просто робота. Для мене це можливість допомогти зробити ваше життя кращим та якіснішим. 100% даю фідбек кожному та прагну спільного вирішення будь-якої проблеми.

Трохи про себе

Мені 28 років. Завдяки стажуванню за кордоном отримала всебічний досвід (навіть асестувала під час проведення надскладної операції – трансплантації нирки). Зрозуміла, що найголовніше – бути впевненим у своїх діях та вміти приймати швидкі рішення.

Маю синочка Едгара, який зараз живе та навчається за кордоном – в Шотландії. Відрада під час розлуки з сином – моя дівчинка-лабрадор. Неймовірно ніжна та активна.

Натхненно та успішно вивчаю англійську. Люблю аеробіку. Хоча часу все ж бракує.

Багато хто може замислитись – чому ж ти не поїхала з сином? Я люблю те, що роблю. І саме це змушує рухатись вперед там, де я є.

Моє послання вам

Любі жінки. Ви – це те єдине, що має бути найважливішим у житті. Адже, здорова і щаслива мама – це не лише про Вас. Це і щасливі діти, щасливий чоловік, щаслива родина. Тож не нехтуйте собою. Бережіть себе та будьте здорові.

Гінекологія

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я