18 ісламістських атак запобігли з 2010 року

9

BKA: 18 ісламістських атак запобігли з 2010 року

Вісбаден (dpa) – З 2010 року в Німеччині було запобігло загалом 18 ісламістських терактів. Про це повідомило Федеральне відомство кримінальної поліції (BKA) у Вісбадені. «З 2010 року 18 випадків у BKA були класифіковані як теракти на ісламістському ґрунті, запобігані правоохоронним органам», – пояснили у відомстві. Про це раніше повідомляла газета «Рейніше пост».

За даними BKA, всього в землі Північний Рейн-Вестфалія запобігли дев'яти терактів. Серед них – запланований напад із застосуванням вибухівки та вогнепальної зброї у 2011 році, запланований напад із застосуванням вибухівки та вогнепальної зброї на голову партії NRW у 2013 році та запланований напад із застосуванням вибухівки на солдатів бундесверу у 2016/2017. У 2018 році було зірвано запланований напад з використанням рицину в Кельні, а в 2019/2020 роках – передбачувані приготування до нападу на конкретну особу. У 2021 році, як повідомляється, було запобігли запланованому нападу із застосуванням вогнепальної зброї в Дуйсбурзі або в районі Кельна і запланованому нападу із застосуванням вибухівки на синагогу в Хагені, а в 2023 році було запобігло плануванню нападів на людей у ​​Німеччині. як рицин або ціанід.

У Гессені, за даними BKA, у 2018 році було запобігли запланованому нападу із застосуванням вибухівки в районі Франкфурта-на-Майні на шиїтську мечеть, поліцейських та нічний клуб, а у 2019 році – планування нападу із застосуванням вибухівки та вогнепальної зброї в районі Франкфурт-на-Майні. Також запобігли два теракти в Гамбурзі: планування нападу із застосуванням вибухових речовин і вогнепальної зброї в Гамбурзі в 2021 році і планування нападу терориста-смертника з використанням поясу з вибухівкою, імовірно на церкву в Швеції, в 2023 році.

Читайте також:  "Берлін ще не досяг межі заворушень"

Відповідно, по одному ісламістському теракту було відвернено в Саксонії (2016: запланований теракт із застосуванням вибухівки в Хемніце), Нижній Саксонії (2017: запланований теракт із застосуванням вибухівки проти солдатів/поліцейських), Мекленбурзі-Передній Померані: у Шверіні), Шлезвіг-Гольштейні (2019: запланований теракт із застосуванням вибухівки у поєднанні з нападом з використанням вогнепальної зброї та/або транспортних засобів) та Берліні (2019: планування теракту із застосуванням вибухівки).

Інформація з-за кордону

За даними BKA, відомство спочатку отримало важливу інформацію з-за кордону про сім із цих зірваних нападів. Крім зірваних терактів, федеральні та земельні органи безпеки також отримали велику кількість повідомлень про можливі плани терористичних атак, мотивованих ісламістами. Плани в цих випадках можна було запобігти ранній стадії завдяки заходам, вжитим владою. Тому вони були включені до числа запобіганих терактів.

BKA попереджає про загрозу безпеці в Німеччині внаслідок близькосхідного конфлікту. Особливо якщо ситуація погіршиться, «люди у Німеччині та Європі зокрема можуть сприйняти те, що відбувається, як суб'єктивний стимул для скоєння нападу», – йдеться у повідомленні. BKA інтенсивно відстежує та аналізує поточну ситуацію та рівень загрози та координує свої дії з федеральними та земельними органами безпеки, щоб вжити відповідних запобіжних заходів та підготувати заходи безпеки.

Джерело: www.ntv.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я