Баварія хоче скасувати пільгу для громадян на світлофори через Бундесрат

9
євро

Уряд землі Баварія хоче цього тижня провести реформу базового доходу з ініціативи Бундесрату.«Ми хочемо кардинально відмовитись від доходу громадянина», – заявив у вівторок керівник Державної канцелярії Флоріан Херрманн (ХСС) після засідання баварського кабінету міністрів у Мюнхені.

Ціль – «більше Harz IV замість доходу громадянина». Загалом, йдеться також про те, щоб іммігранти йшли на роботу, а не в систему соціального забезпечення, тому посібник громадянина насправді не є посібником для мігрантів». У заяві йдеться, що допомога громадянина не досягає мети якнайшвидшого працевлаштування людей. Водночас він призведе до величезного збільшення видатків – на 3,25 мільярда євро до 27 мільярдів євро у 2024 році.

«Ті, хто здоровий, мають працювати. Ті, хто може працювати, теж мають працювати», – наголосила міністр соціальних справ Ульріке Шарф (ХСС). Зростання доходів громадян, заплановане на 1 січня 2024 року, доведеться відкласти на рік. Шарф висловила жаль, що необхідно відновити баланс між наданням допомоги для забезпечення людей засобами існування та законними інтересами платників податків. Дохід громадянина створює хибні стимули для імміграції до системи соціального забезпечення.

Головною метою має стати якнайшвидше порятунок постраждалих від допомоги громадянина та повернення їх до трудової діяльності, продовжує видання. Для цього необхідно знову підкреслити принципи особистої відповідальності, принцип ефективності («робота має бути гідною») та обов’язок співробітництва з боку одержувачів допомоги. «В той час як грошова допомога має бути скорочена, інвестиції мають бути зроблені в інтеграцію в роботу».

Між іншим, баварська пропозиція передбачає прямі санкції у разі пропуску без поважної причини прийому щодо професійної реінтеграції. У той же час необхідно збільшити інтенсивність підтримки центрів зайнятості. Так званий період очікування, згідно з яким особисті «незначні» резерви залишаються недоторканими в перший рік звернення, має бути скасовано без заміни. Пропозиція також потребує змін щодо витрат на житло та опалення: період, протягом якого скасовується оцінка придатності житла, має бути скорочений до шести місяців та обмежений людьми, які мають відповідні життєві досягнення.

Читайте також:  Понад 100 нових показань до застосування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я